ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Muži "B"

sezóna: 2022/2023 - 15. kolo - III. třída sk. A

SK Huhtamaki Okříšky - FK Opatov
3:2 (1:0)

25.3.2023, 15:00

branky: Dosedla Ondřej, Ježek Marek, Večeřa Ivoš

žluté karty: Večeřa Ivoš

rozhodčí: NOVÁČEK Ivo - CEJNAR Maik

Úvodní jarní utkání se odehrávalo v režii hostů z Opatova. Ti měli v první půli několik ložených šancí a nastřelili i brankovou konstrukci. Vynikal však domácí gólman Trnka, který zlikvidoval minimálně 3 tutovky hostí. Do vedení šli však domácí, když se po nahrávce Jůzy prosadil I. Večeřa.
Druhý poločas nabídl gólové hody. Ty začal proměněným samotným nájezdem, do kterého se dostal domácí Dosedla - 2:0. Hosty to nepoložilo a odměnou jim bylo snížení. Když se nemohli prosadit sami, pomohl krásně umístěnou hlavičkou domácí stoper M. Večeřa. Trnka neměl šanci - 2:1. V 67. minutě bylo srovnáno. Po chybě v domácí defenzivě se dostal ke střele z velkého vápna Svaříček a nechytatelně umístil k tyči - 2:2. Pak už to bylo kdo z koho. Rozhodnutí přišlo po souhře domácích dorostenců Šinkovského a Ježka. Prvně jmenovaný centroval a druhý při své premiéře za muže rozhodl - 3:2.

Ohlasy k zápasu

SK Huhtamaki Okříšky - Jiří Paděra (vedoucí mužstva)
"Hosté byli lepší, my produktivnější. Klasické první jarní utkání plné nepřesností a chyb na obou stranách. Jsme rádi za vítězství a především za to, že se prosadilo mládí".

FK Opatov - Jan Tekal (kapitán)
"Kdybychom nebyli dřeváci, s přehledem bychom vyhráli aspoň 7:3. Rozhodla naše střelecká impotence".
 

© Copyright 2003-2024 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)