ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Muži "A"

sezóna: 2022/2023 - 24. kolo - KP sk. A

SK Huhtamaki Okříšky - TJ Slovan Kamenice nad Lipou
1:1 (0:1)

27.5.2023, 16:30

branky: Dubský Petr

žluté karty: Benda Ondřej, Rampír Filip

rozhodčí: STRAKA Karel - BENEŠ Jiří, ŠETEK Jiří

Domácí začali utkání s favorizovanými hosty s respektem. Hosté zahrozili ve 12. minutě, když Hadrava zleva odcentroval na Brože, ale ten na míč nedosáhl, přesto míč skončil těsně vedle domácí branky. O několik minut později podnikli domácí rychlý přechod po levé straně a Růžičkův centr hledal Dubského a ten skluzem poslal míč vedle branky. Ve 20. minutě hostující Dvořák V. obešel Bendy a jeho pokus se odrazil od Němce zpět ke Dvořákovi a ten otevřel skóre utkání – 0:1. Hned po rozehrání se do domácího pokutového území vřítil Dvořák V., kde jej za cenu faulu a pokutového kopu zastavil domácí Rampír. K pokutovému kopu se postavil hostující Filípek, ale jeho slabý pokus zneškodnil Fiala. Ve 37. minutě po dlouhém autu domácího Trnky se míč dostal k volnému Ryšavému a ten z voleje trefil hostujícího brankáře. Hostující Filípek se přece jen zapsal do utkání, když před koncem prvního poločasu byl po faulu na Rampíra odměněn druhou žlutou kartou a byl vyloučen.
Ve druhém poločase se domácí proti oslabenému hostujícímu týmu snažili o vyrovnání, ale pokusy Benceho a Dubského zlikvidoval hostující brankář. Domácí se dočkali vyrovnání v 77. minutě, když si přihrávku Binky za obranu hostí zpracoval Dubský, který utekl hostující obraně a poslal míč za záda hostujícího brankáře - 1:1. Hosté i v desíti hrozili z rychlých brejků, ale domácí si výsledek pohlídali.
 

© Copyright 2003-2024 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)