Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.

rozhodčí: MACHÁT Oldřich - BENEŠ Tomáš, BULÍN Filip

Začátek utkání poznamenala dešťová přeháňka a obě mužstva ani jednou za první poločas nevystřelili mezi tři tyče. Zaznamenali jen po jedné střele mimo branku.
Ve druhém poločase to byli domácí, kteří svou aktivitou zaměstnávali hostující obranu. Hlavička Maška skončila v rukou hostujícího brankáře. Na druhé straně střela Touly skončila vedle Fialovy branky. V 69. minutě se po levé straně proháčkoval domácí Dočekal, přihrál Dubskému, ten mu míč vrátil a Dočekal do prázdné branky otevřel skóre - 1:0. Hosté hrozili po centrech ze stran, ale nepřesně střílel Toula a střídající Radil. V 88. minutě mohli domácí pojistit vítězství, když po přihrávce od Zemana střílel Bence a hostující brankář jeho pokus s námahou vyrazil. Vzápětí vystrašil Bence svým pokusem ze 40 metrů hostujícího brankáře, ale ten se stačil vrátit a míč chytit. Domácí si vítězství již zkušeně pohlídali.
Hosté nepodali špatný výkon, který po skončení utkání ještě vylepšili, když po sobě uklidili kabinu.