Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.

Reportáž - tjsapelipolna.cz

Již ve třetí minutě hlavičkoval Míla Brabec vedle branky Okříšek, centroval mu Jirka Mužík. V 8. minutě jsme měli přečíslení tři na dva, zodpovědnost na sebe vzal Jirka Mužík, bohužel těsně minul Fialovu svatyni. Ve 13. minutě unikl obrancům Filip Bačkovský, těsně před šestnáctkou byl sražen a hostující Ondřej Benda viděl z ruky rozhodčího Romana Kylara červenou kartu. Sapeláci byli i nadále aktivní, po přesném dlouhém pasu Adama Průchy těsně minul branku soupeře Filip Bačkovský. O dvě minuty později si Štěpán Bambula naběhl na nádhernou uličku Jirky Mužíka, ale ani on nevyzrál na brankáře soupeře. Ve 23. minutě nedokázal Jirka Mužík potrestat hrubku gólmana Fialy. V 32. minutě ho nepřekonal hlavou Adam Průcha. Hosté vyslali v první půli jednu nebezpečnou střelu, kterou nadvakrát zkrotil Tomáš Pokorný. I přes velké množství sapeláckých tutovek se tak šlo do kabin za nerozhodného bezbrankového stavu.
Do druhé půle nastoupili Sapeláci bezstarostně a byli za to potrestáni. Ve 49. minutě ještě situaci zachránil bravurním zákrokem Tomáš Pokorný, V 58. minutě již byl bezmocný po přesné střele Vojtěcha Bence - 0:1. V 66. minutě centroval Martin Boháček a Tomáš Matějíček hlavičkoval mimo branku. V 71. minutě Adam Průcha lišácky vystihl malou domů hostujícího týmu a vyrovnal na 1:1. Potom připravil Michal Mikeš gólovku pro své čtyři spoluhráče, ale ani jeden z nich nedokázal dopravit míč do sítě Okříšek. Rozhodnutí přišlo v 78. minutě. Po ostrém centru Ondry Přibyla zařídil tři body pro Sapeláky přesně hlavičkující Adam Průcha - 2:1!