Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.

delegát: TRÁVNÍČEK Jiří

Do okresního derby vstoupili lépe hosté, když již na začátku utkání měli možnost zahrávat dva rohové kopy, ale s těmi si domácí obrana poradila. Domácí hráči si nevěděli s rychlou kombinací hostů rady a po jedné z nich šel hostující Kučera od středového kruhu sám na brankáře, jeho pokus ale skončil těsně vedle Fialovi branky. Ve 33. minutě chyboval na půlce domácí obránce Němec a Tesař šel sám na Fialu a nezaváhal - 0:1. Domácí mohli vzápětí vyrovnat z trestného kopu, ale pokus Ryšavého hostující brankář zneškodnil.
Ve druhém poločase se domácí snažili o vyrovnání, ale pokusům Benceho a Zemana chyběla přesnost. Hostující tým si svou bojovností 3 body zcela zasloužil.