ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Muži "B"

sezóna: 2022/2023 - 13. kolo - III. třída sk. A

SK Slavice - SK Huhtamaki Okříšky
2:0 (1:0)

30.10.2022, 14:30

žluté karty: Trnka Tomáš, Večeřa Michal

rozhodčí: SÁRKÁNY Martin

Bojovnější domácí začali lépe a již ve 4. minutě se řítil sám na Trnku Svoboda, nebezpečí po chybě Koreše zažehnal dobře vracející se Dočkal. Další šanci měli domácí v 11. minutě. Hobza prováhal ideální pozici, první střelu zablokoval Dočkal, dorážka skončila v rukavicích gólmana Trnky. První branka přišla zaslouženě pro Slavice. Po chybě v obraně Okříšek se dostal do šance Hobza a podél gólmana se zkušeně prosadil poprvé - 1:0. Hostující Benfika se dostávala v první půli do šancí sporadicky, přesto vyrovnání bylo na vlásku. Bulant poslal do křídla Tomáše Trnku, ten našel ve vyložené pozici Vostala, který trestuhodně neproměnil.
Druhá půle byla v režii hostů. Veškeré šance zlikvidoval skvěle chytající Soural v brance Slavic. Domácí se za polovinu dostali v podstatě jednou, ale byla z toho druhá branka. Hosté přišli na pravé straně o balón, centr do vápna přistál na noze Hobzyy, na kterého zívala prázdná branka a ten do ní pohodlně zasunul balón. Hosté jednu branku vsítili. Centr dopravil do sítě Koreš. Boží ruku však hlavní sudí odhalil. Ve zbytku utkání hosté zamkli domácí ve svém vápně, ale další šance zůstaly nevyužity.
 

© Copyright 2003-2024 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)