ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Muži "B"

sezóna: 2022/2023 - 11. kolo - III. třída sk. A

SK Čáslavice - SK Huhtamaki Okříšky
3:1 (2:0)

15.10.2022, 15:00

branky: Bulant Jan

žluté karty: Beneš Tomáš, Dočkal Tomáš

rozhodčí: DĚDEK Jiří - VÍDENSKÝ Bohumil, FILIPSKÝ Pavel

Začátek zápasu patřil Šimkovým pokusům ze střední vzdálenosti. Vše končilo mimo branku. Domácí se však vedení ujali. V 11. minutě se po špatné nahrávce hostů od lajny na střed hřiště zmocnili balónu, podnikli rychlý protiútok, který zakončil Růžička - 1:0. Hosté pak přebrali iniciativu a po zbytek zápasu udávali tempo. Nejprve centr Zelenky zakončil Zeman hlavou vedle. O pár minut později zastavil Dočkalovu hlavičku po Jůzově rohu domácí obránce na brankové čáře. Vzápětí přišla prudká střela Zemana, gólman se štěstím vyrazil, dorážka Zelenky šla mimo. Domácí se prakticky nedostávali z poloviny, ale když se dostali tak to hořelo. V nadějné šanci se po narážečce ocitl Šimek. Byl sám před Trnkem, ale ve stoprocentní šanci selhal a trefil rohový praporek. Další a největší šance na srovnání v první půli přišla po krásné akci na pravé straně. Balón po lajně poslal Teplan na Zemana, ten se zbavil obránců, střela Zelenky byla zablokována a odražený balón napálil z první Koreš. Už jsme se radovali, ale Belvončík robinsonádou radost překazil. Ve 38. minutě to bylo o 2 branky. Šimek se vyhnul ofsajdové pasti a samostatný nájezd s přehledem proměnil - 2:0. V zápětí mohl snížit Dočkal, další hlavička šla po standardní situaci a centru Večeři vedle.
Druhý poločas byl zcela v režii okříšské Benfiky. Domácím došla síla. Hned v úvodu se v nadějné šanci objevil Picmaus, ale Belvončíka tváří v tvář nepřekonal. To se povedlo Dočkalovi obstřelem domácího gólmana. Radost tentokrát překazil praporek pomezního. Zasloužená branka přišla v 65. minutě. Nejprve Belvončík s námahou vyrazil na roh střelu Zemana. Roh Jůzy se dostal k Bulantovi a ten snížil - 2:1. Další šance ve vyhroceném závěru zůstaly nevyužity. Okříšky již hráli vabank a domácím se podařilo z brejku přidat pojistku po centru a hlavičce Hofnera.

Ohlasy k zápasu

SK Huhtamaki Okříšky - Michal Ferdan (vedoucí mužstva)
Sice jsme prohráli, ale dnešek byl oproti minulým zápasům od kluků odmakaný. Dobře se na zápas i koukalo. Klasicky škoda nevyužitých šancí a chyb vzadu. Závěrem a po vychladnutí bych chtěl říct, že nejhorší vizitka pro rozhodčího je to, že na něj nadávají úplně všichni.
 

© Copyright 2003-2024 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)