ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Muži "B"

sezóna: 2022/2023 - 10. kolo - III. třída sk. A

SK Huhtamaki Okříšky - SK Valeč
1:4 (1:2)

8.10.2022, 15:00

branky: Dočkal Tomáš

žluté karty: Bulant Jan, Dočkal Tomáš, Večeřa Ivoš

rozhodčí: ROHONY Filip - HOLEŠÍNSKÝ Marek (N), MACEK Zdeněk (N)

Dnešní report bych nazval "Hodil na nás Předín deku?" Ať vzpomínám jak vzpomínám, tak si nemůžu vybavit zápas, kdy jsme si v domácím prostředí v podstatě neškrtli. Chybělo nasazení. Již v minulém zápase hráči Předína odcházeli že hřiště zpocení, mokří a my takřka všichni v suchém triku. Dneska stejně. Další zarážející věcí je přístup. A to jak k tréninku, tak v osobním přístupu většiny z nás. Jinými slovy - to pivo počká. A pokud na to má někdo jiný názor, má osobní problém. Pokud se na tréninky schází stále stejní 3-4 hráči je to prostě málo i na tuto soutěž. A ti co trénink potřebují nejvíc mají účast nejmenší. Již druhý zápas nás srazily individuální chyby v situacích, které běžně uhráváme. Teď jsem si vylil srdíčko a k samotnému zápasu.

Valeč hrála ze zabezpečené defenzívy a spoléhala na brejky. My se snažili hrát, ale nešlo to. Sice jsme šli do vedení. Roh Ivoše Večeři poslal za záda hostujícího gólmana ukázkovou hlavičkou Dočkal. Pak jsme klasicky neuhlídali závěr poločasu a po dvou chybách vzadu šli hosté do kabin s jednobrankovým náskokem.
Nepomohla ani bouřka v kabině. Druhá půlka byla zcela v režii Valče. Hosté ze začátku druhé půle přidali další dvě branky a poslední půlhodinu si s přehledem pohlídali. Vyhráli zaslouženě, gratulujeme. My se musíme sebrat, srovnat v hlavách a věřit, že se brzy vrátíme na vítěznou vlnu a budeme hrát na špici tabulky.
 

© Copyright 2003-2024 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)