ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Muži "B"

sezóna: 2022/2023 - 9. kolo - III. třída sk. A

Sokol Předín - SK Huhtamaki Okříšky
2:1 (1:0)

2.10.2022, 15:00

branky: Bence Vojtěch

žluté karty: Packa Jan, Večeřa Michal, Zelenka Libor

rozhodčí: SEDLÁK Pavel - ŠIMKA Jaroslav, DĚDEK Jiří

Domácí hráči byli po celé utkání lepším týmem. Nechyběla jim agresivita, bojovnost a šli výrazně více za vítězstvím než hosté. Vše začal v 7. minutě Báňa, střílel však vedle. V 17. minutě se řítil na Trnku Machovec, do střely se obětavě vrhl obránce Binka a zažehnal nebezpečí. Domácí byli i nadále lepší a po dlouhém autu propadl balón k Machovcovi, ten vystřelil, ale pozorný Trnka krásným zákrokem vyrazil na roh. Po špatné malé domů domácí vybojovali balón a hostující gólman se štěstím opět vyrazil na roh. Vzápětí se osmělili i hosté. Vojta Bence zkusil štěstí, ale střelou ze střední vzdálenosti pouze vyprášil rukavice domácího brankáře. Ve 39. minutě přišel první gól zápasu. Předínští zakombinovali, přišel centr do vápna a Kos krásnou hlavičkou poslal domácí do vedení.
Druhý poločas začal šancí Šindeláře, jeho střela o pár centimetrů minula levou tyč. Hosté se snažili o vyrovnání. Největší příležitost měl Molák, samostatný nájezd chytil Frenc. Domácí měli několik příležitostí na rozhodnutí zápasu, ale buď se zaskvěl Trnka nebo měl i dobře postavenou branku. Vyrovnání přišlo v 83.minutě. Balón po standardní situaci uklidil do branky Vojta Bence - 1:1. Oba týmy nebyly smířeny s remízou. Štěstí se přiklonilo na stranu domácích. Trestný kop od půlky hosté neodvrátili, balón se dostal k Filipu Dvořákovi. Ten propálil Trnku a pouťové utkání rozhodl.


Fotogalerie (Sokol Předín)
 

© Copyright 2003-2024 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)