ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Muži "B"

sezóna: 2022/2023 - 8. kolo - III. třída sk. A

SK Huhtamaki Okříšky - SK Moravské Budějovice "B"
5:1 (1:1)

24.9.2022, 15:30

branky: Packa Jan 2x, Večeřa Ivoš 2x, Zeman Michal

žluté karty: Novotný Jan

rozhodčí: PINTÉR Štefan - PADĚRA Jiří (N), MAŠEK Martin (N)

Utkání bylo od začátku v režii domácí Benfiky. Hosté se prakticky nedostali z vlastní poloviny a nejlepším hráčem zápasu byl bezpochyby gólman Moravských Budějovic Dvořák. Pouze díky němu zůstala cifra na čísle 5. Psát neproměněné šance, psal bych dlouho. První gól zápasu padl ve 23. minutě. Zeman vybojoval na vlastní polovině balón a poslal do samostatného nájezdu I. Večeřu, ten obešel i brankáře a s přehledem uklidil do prázdné branky. Hosté vyrovnali v úplném závěru první půle, to se po chybě ve středu hřiště dostali ojediněle do vápna, kde střelou lobem na zadní tyč srovnal Kvapil.
Druhý poločas byl v režii domácí Benfiky. Dvě slepené branky ze začátku zcela rozhodly. Nejprve I. Večeřa oplatil nahrávku Zemanovi, ten se sklopenou hlavou běžel tak dlouho, až ho zastavila síť - 2:1. O chvilku později sehráli krásnou kombinaci opět domácí útočníci. I. Večeřa poslal Zemana do lajny, ten udělal 2 protihráče a přihrál pod sebe na penaltu zpátky I. Večeřovi a ten propálil hostujícího gólmana - 3:1. V 74. minutě poslal domácí trenér do utkání Packu, ten se prosadil i ve třetím zápase po přestupu z Přibyslavic a do 80. minuty vstřelil další dvě branky. Nejprve prvním dotykem s balónem dorazil z úhlu střelu I. Večeři - 4:1. Zanedlouho padla poslední branka. To byla ve vápně hostů trma-vrma a nejdůraznější Packa nekompromisně zavěsil.

Ohlasy k zápasu

SK Huhtamaki Okříšky - Petr Hobza (vedoucí mužstva)
"Chtěl bych pochválit statečně bojující omlazenou sestavu Budějovic. Čekali jsme jak to dopadne a zda vůbec po těžkém včerejším zápase v Čáslavicích Budějky přijedou. Nakonec to odehráli se ctí."

SK Huhtamaki Okříšky - Dočkal Tomáš (obránce)
"Utkání bylo jasné od začátku. Opět se projevila naše achylova pata. Branek jsme měli dát výrazně víc a zápas měli rozhodnout již během první půle. Nesmíme ale usnout na vavřínech a poctivě se připravit na zápas podzimu v Předíně. Dobré je, že se nekryjeme ani s dorostem ani s Áčkem, a tak pojedeme doufám v silné sestavě."
 

© Copyright 2003-2024 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)