ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Muži "B"

sezóna: 2022/2023 - 4. kolo - III. třída sk. A

TJ Sokol Studenec - SK Huhtamaki Okříšky
0:3 (0:2)

27.8.2022, 15:00

branky: Hobza Matyáš, Pařízek Michal, Večeřa Ivoš

žluté karty: Večeřa Michal

rozhodčí: PINTÉR Štefan - KRYŠTOF Radek, BULANT, ING. Pavel (N)

Věděli jsme, že Studenec má jedno z nejstarších družstev v soutěži a tak jsme před zápasem povolali na úkor dorostenců Ivoše Večeřu, který alespoň lehce srovnával věkový průměr :-) nakonec se ukázalo, že byl rozdílovým hráčem zápasu. Nejprve se zastřeloval a přestřelil branku. Ve 29. minutě však našel ve vápně Pařízka a ten obstřelil Chalupu - 0:1. O 5 minut později se k dorážce na rohu malého vápna dostal Hobza a prudkou ranou pod břevno poslal hosty do dvoubrankového vedení.
Druhý poločas byl zcela v naší režii. 2 břevna po Dočkalových hlavičkách a několik zákroků domácího gólmana nedovolili navýšit skóre na vice jak 0:3. To z otočky napálil balón do sítě Ivoš Večera v 74. minutě. Ohlasy k zápasu

SK Huhtamaki Okříšky - Brychta Bohuslav (trenér)
Na klucích bylo od začátku vidět, že si jdou pro výhru a zcela zaslouženě jsme vyhráli. Škoda dalších neproměněných šancí, ale to je takový náš nešvar. Budeme muset koncovku více trénovat.
 

© Copyright 2003-2024 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)