ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Muži "A"

sezóna: 2022/2023 - 10. kolo - KP sk. A

Slavoj Polná - SK Huhtamaki Okříšky
4:0 (2:0)

9.10.2022, 15:00

žluté karty: Benda Ondřej, Molák Petr

rozhodčí: ŠÍMA Nikolas - NIEDERLE Zdeněk, ŽALOUDEK Patrik
delegát: BOBEK Josef

Reportáž - fotbalpolna.cz

Krásnou slunečnou neděli okořenil souboj domácího týmu s Okříškami, kdy oba týmy měli stejný počet bodů, ale Okříšky lepší skóre, kdy za 9. kol dostali pouze tři branky.

Slavoj vlétl to utkání s obrovskou chutí a hned v páté minutě měl obrovskou šanci Apfelthaler, ale Fiala jeho pokus na brankové čáře zastavil. V 9. minutě byl za vápnem faulovaný polenský hráč a Voráč krásnou střelou do šibenice otevřel skóre na 1:0. Okříšky se nemohli dostat do tempa a provázela je řada nepřesností. Ve 30. minutě po rohovém kopu zvýšil Apfelthaler na 2:0. Hosté, ale potom lehce převzali iniciativu a začali zlobit polenského gólmana Dubu, který musel vytáhnout v první půli několik skvělých zákroků.
Druhý poločas v podstatě opanovalo hřiště jen jedno mužstvo a to byl polenský Slavoj, který Okříšky přehrával a vytvářel si šance na vstřelení gólu. Dočkal se zaslouženě v 62. minutě Drápela, kdy po pěkné akci dorážel do prázdné brány. V 69. minutě výborně hrající Voráč, sebral za vápnem míč hostujícímu brankáři a v podstatě do prázdné brány zvýšil na konečných 4:0. Okříšky určitě nebyly špatným týmem a i po fotbalové stránce ukázaly svou kvalitu a o tom, že jsou v popředí tabulky není pochyb, ale Slavoj měl prostě svůj den a odehrál v této sezóně nejlepší zápas!

Ohlasy k zápasu

Slavoj Polná - Lukáš Adamec (trenér)
Proti dobře hrajícím Okříškám jsme odehráli asi nejlepší utkání v dosavadním průběhu sezóny. Kluci zaslouží velikou pochvalu za předvedený výkon. Hráli s chutí a ve vysokém tempu po celých devadesát minut. Divákům se utkání muselo líbit a bylo tou nejlepší pozvánkou do Stáje na derby utkání proti místnímu výběru. Věříme že nás v hojném počtu pojedou podpořit a vytvoří nám domácí prostředí. Doufám že zranění kapitána Kuby Holuba nebude vážné a bude příští týden k dispozici.
 

© Copyright 2003-2024 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)