ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Muži "A"

sezóna: 2022/2023 - 9. kolo - KP sk. A

SK Huhtamaki Okříšky - FC Velké Meziříčí "B"
4:0 (1:0)

1.10.2022, 15:00

branky: Bence Vojtěch 2x, Částka Jakub, Němec Vojtěch

rozhodčí: NIEDERLE Zdeněk - ŠÍMA Nikolas, ŠRÁMEK Zdeněk

Hosté přijeli do Okříšek s velmi mladým týmem. Domácí však v úvodní dvaceti minutovce ukázali, kdo bude pánem na hřišti. Se střelou Částky si ještě hostující brankář poradil. Ve 14. minutě Molák vybojoval míč u brankové čáry a přihrál jej volnému Vojtovi Bence, který už nedal brankáři šanci - 1:0. O pár minut později poslal Benda míč mezi hostující obránce, ale Vojta Bence nedokázal přelobovat brankáře hostí. Vzápětí mohl zvýšil vedení domácích Bulant, když si jeho centr srazil hostující obránce málem do vlastní branky, ale míč skončil na tyči. Poté se domácí nechali ukolébat vedením a hosté začali hrozit agilním Blažkem, ale s jeho pokusy si domácí Fiala poradil.
Druhý poločas začali domácí ve velké stylu, když ve 47. minutě Molák přistrčil míč na hranici velkého vápna Částkovi a ten s pomocí břevna zvýšil na 2:0. O deset minut později zahrával Ryšavý rohový kop, míč po několika odrazech propadl k Němcovi a ten dal třetí branku domácích. Hned po rozehrávce se míče chopili domácí a Molák orazítkoval břevno hostující branky. Domácí hráči byli při chuti a v 84. minutě dostal na vlastní polovině míč Vojta Bence, utekl hostujícím obráncům, nedal brankáři šanci a upravil na konečných 4:0.


Fotogalerie ze zápasu

 

© Copyright 2003-2024 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)