ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Muži "A"

sezóna: 2022/2023 - 3. kolo - KP sk. A

FC Rapotice - SK Huhtamaki Okříšky
0:3 (0:2)

21.8.2022, 16:30

branky: Molák Petr, Ryšavý Radek, Trnka Tomáš

žluté karty: Dočekal Martin, Molák Petr

rozhodčí: DOSKOČIL Pavel - KŘÍŽ Jan, CIRHAN Miloš
delegát: BOBEK Josef

Report z webu Rapotic (fcrapotice.com)
V utkání s Okříškami jsme předvedli bezzubý výkon a jelikož ani obrana s brankářem neměla svůj den, podlehli jsme po roce neporazitelnosti na našem hřišti Okříškám 0:3.
V úvodu utkání jsme byli aktivnější, ale vyloženou brankovou příležitost jsme si nevypracovali. Okříšky se na svůj první zářez nemuseli ani moc namáhat. Odražený míč do lajny jsme vypustili a z následného centru jsme obdrželi první lacinou branku. Okříškám vstřelená branka hrála do karet a ze zataženého obraného valu spoléhali na brejky, které však k zakončení nedotáhli. Bohužel ani my jsme se po slibných akcích k zakončení nedostali a když, tak jsme branku vůbec netrefili. V závěru první půle jsme hostům opět darovali lacinou branku, když centr nezpacifikoval Laš a hráč hostů neměl problém uklidit do odkryté branky.
Druhá půle se nesla ve znamení dobýváni branky hostů. Ve vápně nám však chyběl potřebný důraz. Možnost ke snížení jsme měli i ze tří přímých kopů. Laš ze dvou pokusů jen protáhl gólmana a Durajka těsně přestřelil. Hosté hráli co potřebovali a do útočných manévrů se moc nepouštěli. Pro nás bylo velice složité se do obraného valu dostat a branku hostů jsme vůbec neohrozili. Třicet minut před koncem vyslal trenér do hry třetího útočníka. Ani tento tah však změnu nepřinesl a dál jsme jen marně dobývali velký čtverec hostů. Hra vabank otevírala okna v obraně a hosté podnikali rychlé brejky. Poslední z nich zakončil v 88. minutě střídající Molák a dal tak výsledku konečnou podobu.
Po roce jsme tak na našem hřišti okusili hořkost porážky. Zápas s Okříškami nám ukázal, že naše chyby budou nekompromisně trestány a pro lepší výsledek budeme muset přidat na bojovnosti i na fotbalovosti.


Fotogalerie ze zápasu

 

© Copyright 2003-2024 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)