ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Muži "B"

sezóna: 2021/2022 - 26. kolo - III. třída sk. A

SK Huhtamaki Okříšky - HK Třebenice
4:1 (0:0)

12.6.2022, 16:30

branky: Bulant Viktor, Láník Marek, Novotný Jan, Vostal Karel

rozhodčí: KŘEN Filip - CEJPEK Radek, PADĚRA Jiří (N)

Prvních 10 minut patřilo domácím. Již v 6. minutě se dostal ke střele za vápnem Vostal, jeho pokus zastavilo břevno a Maškova dorážka hlavou se do branky nevešla. O chvíli později poslal Koreš mezi beky do zakončení Kresu, kterého nadvakrát vychytal Fiala. Pak se dostali do šance i hosté. Samostatný nájezd Tomáše Ondráčka skvěle zlikvidoval dorostenec Kourek v domácí brance. Zbytek poločasu byla oboustranná fotbalová tragédie. O tom svědčí i kotel domácího družstva. Ten se po několika minutách skandování "nevadí hoši nevadí" výrazně zredukoval a do druhé půle vůbec nebyl. Nutno podotknout, že kotel byl v podání domácí přípravky a ukázka fotbalu pro děti to vůbec nebyla.
O poločasové pauze bylo v domácí kabině nezvykle rušno. Účel to však splnilo. Do druhé půle vyběhli domácí jako vyměnění a bylo jen otázkou času kdy padne branka a pak na jakém skóre se zastaví ciferník. Kresova střela na zadní tyč se ještě do branky nevešla. Domácí se ujali vedení v 56. minutě, kdy Viktor Bulant poslal načechraný balón za beky a Jan Novotný poslal domácí do vedení. O minutu později si na Kresův roh naskočil Vostal a hlavou zamířil přesně k tyči - 2:0. Pak měli hosté šanci snížit, ale trestný kop Štveráčka robinsonádou vyrazil Kourek. V 70. minutě se levý bek Beneš vydal na výlet, následně přihrál Lánikovi a ten zkušeně přeloboval Fialu - 3:0. V 75. mimutě přidal poslední domácí branku Viktor Bulant, který se bojovností probil do zakončení a střela na zadní tyč byla přesná. V závěru hosté po chybě v domácí defenzivě pouze korigovali Ondráčkem. Domácí tak naprosto zaslouženě zvítězili díky výkonu ve druhé půli, kdy hosté fyzicky odešli.

Ohlasy k zápasu

Bohuslav Brychta, trenér SK Huhtamaki Okříšky:
Z výkonu v první půli se mi zvýšil tlak na 200. O poločase ze mě šly emoce trošku ven. Druhá půle byla zcela v naší režii a zaslouženě jsme vyhráli.


Fotogalerie ze zápasu

 

© Copyright 2003-2024 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)