ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Muži "B"

sezóna: 2021/2022 - 24. kolo - III. třída sk. A

SK Huhtamaki Okříšky - TJ Sokol Hrotovice
0:3 (0:0)

28.5.2022, 16:30

žluté karty: Zeman Michal

rozhodčí: KALÁŠEK Martin - HOLEŠÍNSKÝ Marek (N), FIALA Libor (N)

V první půli se odehrával boj ve středu hřiště. Hosté měli sice balón na nohách, ale branku prakticky ohrozili pouze dvakrát. Nejprve ve 25. minutě. To Mlejnek zahrál krásný střílený roh, hlavičku Pekárka však zastavilo břevno. Aktivní Mlejnek se individuální akcí dostal z lajny do zakončení, ale Trnka za svá záda balón nepustil. V závěru poločasu se k zakončení dostal domácí Večeřa a střelou z 35 metrů malém nachytal Křivánka, který se štěstím vytlačil na roh.
V úvodu druhé půle přišlo rozuzlení zápasu. Hned ve 45. minutě Pekárek poslal dlouhý balón do vápna, následovalo Trnkovo zaváhání a Mlejnek měl už lehkou úlohu dopravit balón do sítě - 0:1. V 52. minutě hosté zahrávali trestný kop z poloviny hřiště a po další chybě v obraně se dostali k druhé brance - 0:2. Následovala 68. minuta, balón za obranu a Škoda prostřelil Trnku potřetí. Domácí se snažili alespoň korigovat. V 76. minutě skončila Jůzova střela z trestného kopu těsně vedle. Zbytek zápasu se pouze dohrával. Hosté si odvezli 3 body zaslouženě.

Hráč utkání s charakteristikou:
Michal Ferdan - nastoupil v závěru utkání a při jeho návratu se Mlejnek z Hrotovic zalekl buď dlouhého oběhnutí jeho objemného těla nebo případné srážky s metrákovým kolosem a proto volil raději zakopnutí o balón.
 

© Copyright 2003-2024 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)