ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Muži "B"

sezóna: 2021/2022 - 20. kolo - III. třída sk. A

SK Huhtamaki Okříšky - FC Rapotice "B"
1:2 (1:1)

1.5.2022, 16:30

branky: Novotný Jan

rozhodčí: SEDLÁČEK Petr - PADĚRA Jiří (N), LAŠ Tomáš (N)

Do utkání lépe vstoupili hosté z Rapotic a v prvních 10 minutách domácím dost zatápěli. Se všemi šancemi si však okříšská defenzíva poradila a byli to domácí, kteří se radovali jako první. V 11. minutě našel Zeman krásně Novotného a ten si poradil s Krčmou - 1:0. Hra se vyrovnala a přelévala z jedné strany na druhou. Hosté vyrovnali ve 24. minutě po chybách v domácí defenzívě. Nákop za obranu, nedorozumění, ale balón směřující do branky Dočkal skluzem po fantastickém sprintu ještě vykopl. Vzápětí přišla další chyba, balón se dostal k Chatrnému a ten střelou pod víko nekompromisně vyrovnal. Domácí měli do konce poločasu spoustu šancí si vzít vedení zpět, ale nestalo se.
Začátek druhé půle začal Zemanovou střelou, kterou zastavilo břevno. Zbytek utkání se odehrával za mírné převahy domácí Benfiky, ale všechny body doma nakonec nezůstaly. V závěru domácí přišli zbytečně o balón a Laš trestal. Vyrovnání měl ještě v závěru na kopačce střídající Dokulil, jeho střela skončila v rukavicích hostujícího gólmana.
 

© Copyright 2003-2024 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)