ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Muži "B"

sezóna: 2021/2022 - 19. kolo - III. třída sk. A

TJ Sokol Šebkovice "B" - SK Huhtamaki Okříšky
0:1 (0:1)

24.4.2022, 16:00

branky: Pařízek Michal

žluté karty: Binka Tomáš, Pařízek Michal

rozhodčí: ŠABACKÁ Lucie - SOUČEK Daniel, PADĚRA Jiří (N)

V první polovině zápasu byli hosté lepším týmem a dobře kombinovali po zemi. Ve 27. minutě musel být střídán pro zranění hostující Kolbábek, jeho místo zaujal dorostenec Pařízek a o 10 minut později utkání rozhodl jedinou brankou. Po nahrávce Kamila Kresy za obranu si počínal jako zkušený mazák. Udělal kličku gólmanovi a pohodlně skóroval do prázdné branky.

Ve druhé půli domácí posílili útok a byli to oni, kdo diktoval hru. Nátlaková a silová hra, která mnohdy hraničila s hrubostí dělala hráčům okříšské Benfiky značné problémy. Největší šanci na vyrovnání měli domácí zhruba po hodině hry, ale branka byla útočníkovi malá, i když střílel do prázdné a z metru. Další šance Šebkovic za svá záda nepustil skvěle chytající Trnka. V závěru mohl zažít krásnou premiéru v mužích debutující 15-ti letý Bulant, ale jeho pokus zastavila tyč.

Ohlasy k zápasu

Bohuslav Brychta, trenér SK Huhtamaki Okříšky:
"Kluci si vítězství dneska poctivě vydřeli a ubojovali. Tento zápas bolel, o to víc si toho cením. Mohli jsme dohrávat v klidu, šancí jsme měli dost, zejména v první půli."
 

© Copyright 2003-2024 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)