ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Muži "B"

sezóna: 2021/2022 - 18. kolo - III. třída sk. A

SK Huhtamaki Okříšky - FK Opatov
4:2 (3:1)

15.4.2022, 16:00

branky: Vostal Karel 3x, Dočkal Tomáš

žluté karty: Binka Tomáš, Dočkal Tomáš, Kresa Kamil

rozhodčí: ŠABACKÁ Lucie - VÍDENSKÝ Bohumil, JÁN Jiří

V dresu domácích se gólově utrhl útočník Vostal, který plnil roli zakončovatele na výbornou a již během první půle zkompletoval hattrick, ale pojďme postupně. První gól padl v 15. minutě po krátké narážečce Vostala s Novotným, kdy Vostal zakončil střelou z úhlu do šibenice. Při druhém gólu ve 25. minutě uklízel Vostal do prázdné brány střelu Veleby, která už samotná měla skončit gólem. Za hosty snížil na 2:1 Pokorný ve 28. minutě po chybě obrany. Zmíněný hattrick dovršil Vostal ve 41. minutě, kdy domácí využili špatného výhozu hostujícího brankáře.
Druhý poločas začal vlastním gólem domácího Dočkala, který při pokusu odhlavičkovat balón přehodil nechytatelně do šibenice vlastního gólmana. Krásný gól - 3:2. Poté se hra odehrávala ve středu pole a když se hosté nadechovali k závěrečnému náporu přišel zkrat Šinkovského, který svojí vulgaritou k hlavní sudí uťal naděje Opatova na bodový zisk. V závěru jistil výsledek Dočkal, který si vychutnal brankáře hostí. Další branka Dosedli nebyla uznána pro ofsajd a domácí tak zaslouženě zvítězili 4:2.
 

© Copyright 2003-2024 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)