ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Muži "B"

sezóna: 2021/2022 - 16. kolo - III. třída sk. A

TJ Sokol Pyšel - SK Huhtamaki Okříšky
0:1 (0:0)

3.4.2022, 15:30

branky: Vostal Karel

žluté karty: Beneš Tomáš, Binka Tomáš

rozhodčí: PINTÉR Štefan - KUDRNA Ladislav (N), OULEHLA Jiří (N)

V Pyšele, jak říkají obyvatelé malebné vesnice, se odehrálo fotbalové utkání, které moc krásy nepobralo. Domácí prakticky za celý zápas neohrozili soupeřovu branku a hosté se do šancí v první puli svými nepřesnostmi dostávali s těží. Přesto se nějaké objevili a první vzrušení přinesl roh hostující Benfiky. Dočkalova hlavička se do branky těsně nevešla. Hostující stoper byl při chuti i nadále. Jeho střelu z 25 metrů zlikvidoval domácí golman a gólové radosti po Jůzově centru zabránil praporek pomezního.
Ve druhém poločase se domácí dostali k ojedinělé šanci, ale střelu Davida Šabackého vytěsnil Trnka nad břevno. Pak už si šli hostující hráči pro vítězství, ale dlouho ne a ne dát gól. Střely Kresy a Dočkala chytil Demel, Kolbábkův pokus se mezi tyče nevešel. Rozhodnutí přinesla 77. minuta. Dočkal jesličkama poslal do šance Vostala, ten si zasekl pyšelského obránce a střelou pod břevno nedal domácímu golmanovi šanci. Pojistka hostů ani tlak domácích nepřišel a tak si hosté odváží cenné vítězství a druhé čisté konto v jarní části.

Ohlasy k zápasu

Tomáš Dočkal, obránce SK Huhtamaki Okříšky:
"První poločas z naší strany byl hrozný. O poločase jsme se posilnili, řekli co budeme hrát a nakonec si došli pro vítězství. Utkání mi sedlo. Hrálo se mi dobře i proto, že diváci i domácí hráči byli v pohodě."
 

© Copyright 2003-2024 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)