ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Muži "B"

sezóna: 2021/2022 - 14. kolo - III. třída sk. A

TJ Družstevník Radotice - SK Huhtamaki Okříšky
2:0 (1:0)

7.11.2021, 14:00

žluté karty: Beneš Tomáš

rozhodčí: VALA Vladimír

Na předehrávané jarní utkání vyrazila hostující Benfika oproti minulému týdnu výrazně omlazená. Domácí po celé utkání hráli agresivní nátlakový fotbal, se kterým se hosté svoji fotbalovostí na špatném terénu nedokázali vyrovnat. Radotice se dostaly do vedení ve 25. minutě. To se za vápnem dostal ke střele Stanislav Michal a jeho tečovaný pokus skončil za zády bezmocného Trnky - 1:0. Hosté mohli do poločasu vyrovnat, ale Jůza po excelentní nahrávce Pimause nechal vyniknout domácího gólmana Nováka.
Ve druhém poločase vynikl i hostující gólman. Hlavní sudí Vala se nechal unést domácí střídačkou a vtáhl faul do vápna. Kde je pravda se ukázalo vzápětí, když Trnka proti pokutovému kopu skvělé zasáhl. O několik minut později domácí dostali výhodu trestného kopu z hranice vápna. K balónu se postavil Habich a ukázal techniku ligového hráče a nádherným gólem stanovil konečnou podobu výsledku - 2:0.
 

© Copyright 2003-2024 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)