ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Muži "B"

sezóna: 2021/2022 - 13. kolo - III. třída sk. A

HK Třebenice - SK Huhtamaki Okříšky
2:4 (2:3)

23.10.2021, 14:30

branky: Bastl Vít 4x

žluté karty: Večeřa Michal

rozhodčí: NOVÁČEK Ivo - CEJPEK Radek, PÍŠA Dominik

Úvod utkání patřil hostující Benfice. Hned ve 3. minutě začal své gólové galapředstavení Bastl, který poslal Benfiku do vedení po chybě gólmana (bývalého volejbalisty) Jaroše. Ve 21. minutě zahrával hostující Dočkal trestný kop od poloviny, nejvýše vyskočil Bastl a Jaroš se musel červenat podruhé - 0:2. Domácí se dostali do hry ve 28. minutě. Nákop za obranu, Trnka trefuje při odkupu Ondráčka, který doklepl do prázdné branky - 1:2. Dvoubrankové vedení vrátil na stranu Benfiky opět kanonýr Bastl, když si krásně zpracoval milimetrový centr veterána Jůzy a propálil vše co mu stálo v cestě - 1:3. Druhé utkání po sobě jsme soupeře těsně před koncem nechali vstřelit branku do kabin. Tentokrát se povedlo odpovědět Ondřeji Svobodovi po chybě hostujícího Dočkala, který mu poslal balón do samostatné nájezdu a domácí útočník nezaváhal - 2:3.
Zkraje druhé půle dal Bastl utkání konečnou podobu. Tentokrát proměnil alespoň jeden ze svých pěti samostatných nájezdů a kličkou gólmanovi rozhodl - 2:4. Ve zbytku zápasu byli domácí herně lepší, nicméně si nevypracovali žádnou šanci. Nakonec byli vyšťavení domácí a šťastní hosté rádi, že hlavní sudí zápas ukončil. Ten se odehrál na větrném poli, krásné trávě a hrozném podkladu. Závěrem nutno podotknout, že hostující kanonýr Bastl nemusel zůstat na 4 brankách, ale samostatné nájezdy a další tutovky do 68. minuty, kdy ho trenér sundal, neproměnil. Pozitivum je, že se nám vrátil Zelenka a vydržel celý zápas, aniž by si něco natáhl nebo natrhl.
 

© Copyright 2003-2024 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)