ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Muži "B"

sezóna: 2021/2022 - 10. kolo - III. třída sk. A

SK Huhtamaki Okříšky - SK Moravské Budějovice "B"
3:2 (1:2)

2.10.2021, 15:00

branky: Novotný Štěpán 2x, Bastl Vít

žluté karty: Hroch Jakub 2
červené karty: Hroch Jakub

rozhodčí: DĚDEK Jiří - SVOBODA Vladimír, VÍDENSKÝ Bohumil

Lépe vstoupili do utkání hosté, když v 9. minutě vnikl z úhlu do vápna Ferda a propálil Trnku. Vyrovnáno bylo ve 13. minutě. To se po rohu prosadil hlavou Štěpán Novotný. Do šaten šli šťastnější hosté, kteří byli po celý první poločas lepším týmem. Do opětovného vedení je poslal taktéž po rohu Dostál - 1:2.
Druhý poločas jsme po bouřce v kabině začali lépe a trpělivě dobývali soupeřovu branku. Odměnou byl únik Tůmy, který naservíroval balón před prázdnou branku Bastlovi a ten se nemýlil - 2:2. Útočné duo domácí Benfiky se ocitlo v dalším úniku o chvíli později. Tentokrát šli sami na brankáře. Bastl to vzal na sebe a minul branku. V 74. minutě byl po druhé žluté poslán předčasně do sprch domácí Hroch a hosté vycítili šanci na vítězství. Deset minut před koncem nás podržel Trnka, který robinsonádou vytáhl střelu veterána Škody. Rozhodnutí přišlo v samém závěru. Přišel zbytečný faul Budějovic na polovině hřiště. Dlouhý nákop Dočkala prodloužil Bastl na nikým nekrytého Štěpána Novotného a ten spustil euforii, když rozhodl o tom, že všechny body zůstaly doma.
 

© Copyright 2003-2024 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)