ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Muži "B"

sezóna: 2021/2022 - 6. kolo - III. třída sk. A

SK Huhtamaki Okříšky - TJ Sokol Šebkovice "B"
5:2 (3:1)

4.9.2021, 16:00

branky: Bastl Vít 3x, Dokulil Jan, Mašek Lukáš

rozhodčí: ŠABACKÁ Lucie - VÍDENSKÝ Bohumil

První šanci zápasu měl v 10. minutě po kombinaci s Bastlem domácí Štěpán Novotný, ale Brada byl přípraven a střelu vyrazil na roh. Do vedení jsme se dostali ve 14. minutě. Dočkal vyvezl balón, našel Bastla a ten připravil Maškovi snadnou pozici před prázdnou branku - 1:0. Ve 22. minutě našel Dokulil nádherným chipem Bastla a jeho střela z 20 metrů skončila v šibenici - 2:0. Další nádherný gól vstřelil o 2 minuty později hostující belgický legionář Edward Pelcksmans. Po chybě v domácí obraně umístil střelu z velkého vápna za bezmocně plachtícího Trnku - 2:1. Dvougólové vedení nám vrátil Bastl ve 34. minutě, když předskočil šebkovického gólmana po krásné nahrávce Štěpána Novotného.
Druhý poločas začal ukázkovou kolmicí od Dubského na Bastla. Hostující Procházka zatáhl za záchranou brzdu a předčasně se poroučel do sprch. V 62. minutě hosté snížili, když přečíslení po chybě Jůzy ve středu hřiště využil Kotačka. Během stavu 3:2 se odehrával spíše boj ve středu hřište. Domácí Benfika chtěla rozhodnout, ale srdnatě bojující hosté jim to neumožňovali. Kolem 75. minuty si vybral dvě slabší chvilky šebkovický gólman Brada. Nejprve trefil při odkopu Bastla a byl rád, že balón skončil těsně nad břevnem. O chvíli později mu propadla mezi rukama propagační střela Dokulila z 25 metrů a domácí se radovali počtvrté. V 83. minutě vybojoval balón dorostenec Veleba, poslal do lajny na dalšího dorostence Nejedlého, ten vysunul Bastla a domácí zkušený kanonýr se tváří v tvář hostujícímu gólmanovi nemýlil a dal výsledku konečnou podobu 5:2.
Závěrem nutno pochválit rozhodčí Šabackou, která do děje vstupovala co nejméně a utkání s přehledem odřídila. Někteří starší a zkušenější kolegové by se mohli učit.
 

© Copyright 2003-2024 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)