ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Muži "B"

sezóna: 2021/2022 - 4. kolo - III. třída sk. A

SK Huhtamaki Okříšky - SK Čáslavice
1:1 (0:1)

22.8.2021, 16:30

branky: Molák Petr

žluté karty: Hobza Matyáš, Molák Petr

rozhodčí: PINTÉR Štefan

V úvodní čtvrthodině hrozili domácí po kolmicích na Moláka. Z následných rohů se však nepodařilo nic vytěžit. Hosté se snažili Šimkovými střelami ze střední vzdálenosti. Ten se zatím jen zastřeloval do síťového lapače balónů. První větší vzrušení přišlo po špatném odkopu Obůrky. Toho se snažil takřka od poloviny přehodit Jůza, ale hostující gólman svoji chybu napravil. Skóre se měnilo poprvé ve 20. minutě. Šimek si narazil s Radou, zbavil se bránícího obránce a střelu z 20 metrů uklidil po zemi přesně k tyči - 0:1. V rozmezí 28. a 29. minuty mohlo být vyrovnáno. Nejprve poslal Koreš po pravé straně do úniku Trnku, ten předběhl Rygla a našel Moláka, střela se však do branky nevešla. Skóre se neměnilo ani o minutu později. To samostatný nájezd Moláka skončil na Obůrkovi. Domácí Benfika svého soupeře přehrávala i nadále. Když se neujala ani Zelenkova střela z první po Jůzově rohu, šli do kabin veselejší hosté.
Na začátku druhého poločasu se zaskvěli oba gólmani. Nejprve Trnka vychytal Kliku, po té Obůrka Moláka. Od 70. minuty jsme to otevřeli a hráli na 3 útočníky. Vyrovnání vyselo na vlásku už po Vostalově střele, která se po Trnkově centru nevešla do prázdné branky. Vyrovnání přišlo nakonec v 82. minutě. To se k míči probyl Molák a konečně vyzrál na Obůrku - 1:1. I nadále jsme hráli "buď a nebo". Škoda dalších dvou nevyužitých šancí a vyhroceného závěru.
 

© Copyright 2003-2024 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)