ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Muži "B"

sezóna: 2021/2022 - 3. kolo - III. třída sk. A

SK Huhtamaki Okříšky - TJ Sokol Pyšel
4:0 (1:0)

14.8.2021, 16:30

branky: Bastl Vít, Molák Petr, Novotný Jan, Popelář Jiří

rozhodčí: BULÍN Filip - VÍDENSKÝ Bohumil, KALINA Oldřich

Hostující tým tahal celý zápas za kratší konec a kdyby to bylo po první půli 5:0 nemohl se nikdo divit. Za zády Teplého však skončila pouze střela Jana Novotného. Další šance Moláka a Bastla zůstaly nevyužity a další střelu Novotného zastavila tyč.
I ve druhém poločase jsme byli lepší. Na gól se čekalo až do 79. minuty. Po centru mladíka Jůzy propadl balón přes hostující hráče k Bastlovi a ten i přes delší pauzu v hraní ukázal svoji zkušenost 2:0. Za dalších 5 minut vyšlo střídání staronovému trenérovi "Bonďovi" Brychtovi. Vyřízeného Bastla nahradil Popelář, který po minutě na hřišti zametl akci Veleby s Kolbábkem - 3:0. V samotném závěru si srazil Kolbábkovu střelu do vlastní sítě hostující Lukáš Tůma a dal výsledku konečnou podobu. Hostující hráči prakticky za celé utkání neohrozili domácí branku, z čehož vznikla frustrace zejména u kapitána Ondřeje Tůmy, který závěr komentoval větou "My prohrajeme s takovejma matlákama". Výsledek 4:0 a spousta zahozených šancí hovoří však samo za sebe.
 

© Copyright 2003-2024 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)