ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Muži "B"

sezóna: 2021/2022 - 2. kolo - III. třída sk. A

Sokol Předín - SK Huhtamaki Okříšky
5:1 (2:1)

7.8.2021, 16:30

branky: Novotný Štěpán

žluté karty: Dočkal Tomáš, Tůma Radek, Veleba Matěj, Zelenka Libor

rozhodčí: FRANC Miloš - VÍDENSKÝ Bohumil, JÁN Jiří

Domácí zahrozili hned v 1. minutě, ale radost z brzkého gólů nepřipustil Trnka, který byl u své levé tyče včas. Ve 22. minutě už šli domácí do vedení. Po odraženém balónu se dostal ke střele domácí hráč, proti ní Trnka ještě skvěle zasáhl, ale na dorážku pod víko už neměl nárok – 1:0. Ve 25. minutě už to bylo o dvě branky. Po individuální akci se prosadil střelou z 20 metrů za tyč Šindelář – 2:0. Poté jsme se osmělili i my. Nejprve byl v souboji se Zelenkou rychle na zemi brankář, z následného rohu se balón dostal k Novotnému a jeho střela zaplula do šibenice domácí branky – 2:1. Od té doby jsme byli do konce poločasu lepším týmem, domácí hrozili pouze z brejků, ale všechny pološance zůstaly nevyužity.
Tak jak skončila první půlka, tak začala druhá a zejména Tůma dělal problémy. Od 57. minuty se ale vše změnilo a domácí byli jasně lepší a trestali. Nejprve se po naší chybě dostali k trestnému kopu a následně rohu. Po dvou hlavičkách míč doplachtil do branky – 3:1. Za další minutu se za Trnkou rozezvučela tyč, po krátké akci nastaly zmatky v malém vápně a domácí vedli o tři branky. Předín nás mlel i nadále a jen díky Trnkovi zůstalo skóre chvíli na 4:1. V 81. minutě nás domácí při brejku vybagovali – 5:1. Poslední korekci výsledku nepřipustil v nastaveném čase střídající Hobza, který vykopl míč směřující do prázdné branky. Vítězství Předína je naprosto zasloužené. Odtud se moc body vozit nebudou. Nicméně pro ty, kdo tam ještě nebyl, mají krásný areál a hospodu.

Fotogalerie ze zápasu (Zonerama - Sokol Předín)
 

© Copyright 2003-2024 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)