ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Muži "B"

sezóna: 2021/2022 - 1. kolo - III. třída sk. A

SK Huhtamaki Okříšky - TJ Družstevník Radotice
6:0 (4:0)

30.10.2021, 14:30

branky: Bastl Vít 2x, Dočkal Tomáš 2x, Molák Petr, Tůma Radek

žluté karty: Binka Tomáš, Dosedla Ondřej

rozhodčí: HOLÝ Petr - VÍDENSKÝ Bohumil

První branky se hrstka diváků dočkala již v 8. minutě. Odkop od branky hostí odhlavičkoval Dočkal přesně na nohu Bastla, ten vysunul Moláka, který s přehled poslal domácí tým do vedení. Hosté odpověděli střelami Jelečka a Habicha. Ani jedna se však mezi tyče nevešla. Útočné duo domácí Benfiky obstaralo dvoubrankové vedení ve 24. minutě. Tentokrát vyzval Molák Bastla a ten ukázal v zakončení klid - 2:0. Ve 28. minutě se mohli dočkat i hosté, ale Trnku v brance domácích zachránilo břevno po střele Tobolky ze 30 metrů. V rozmezí 37. a 38. minuty zasadila domácí Benfika hostům dva smrtící údery. Nejprve Bastl vyzval Dočkala, který přehodil padajícího Nováka. O minutu později uklidil do sítě Bastl akci po ose Beneš - Mašek - Molák. Domácí byli při chuti i do konce poločasu, ale žádná z dalších příležitostí se neujala, a tak se šlo do kabin za stavu 4:0. Po gólu volaly zejména střely Novotného a Moláka. Hostující gólman se však proti třem střelám během 10 vteřin vyznamenal.
Úvod druhé půle patřil domácím. Krásnou akci Bastla s Molákem vytáhl ještě Novák, následnou střelu Maška zastavilo břevno. O chvíli později se na výlet vydal stoper Dočkal, našel v lajně Moláka, který mu vrátil balón na zlatém podnose před prázdnou branku - 5:0. Další krásne momenty přišly v 56. minutě. Kolmici na Bastla poslal Jůza, ten šajlí loboval hostujícího gólmana. K jeho smůle však v cestě do sítě stalo břevno. O minutu později poslal střídající Koreš do šance Tůmu, který s překonáním Nováka neměl problém - 6:0. Po zbytek utkání byli domácí lepší, chybělo však dotáhnout akce ke vstřelení branky. První a jedinou velkou šanci měli hosté 10 minut před koncem. Po chybě obrany šel sám na Trnku Jeleček. Domácí gólman se překonat nenechal a nájezd zlikvidoval.
 

© Copyright 2003-2024 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)