ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Muži "A"

sezóna: 2019/2020 - 6. kolo - KP sk. A

SK Huhtamaki Okříšky - FK Pelhřimov
1:1 (0:0)

8.9.2019, 16:00

branky: Večeřa Ivoš

žluté karty: Benda Ondřej, Dubský Petr, Rampír Lukáš
červené karty: Mašek Martin


rozhodčí: POJEZNÝ Karel - ŠETEK Jiří, HOLUB Radim
delegát: PROKEŠ Jan

Utkání začali lépe hosté, když se po sérii rohových kopů, odhodlal ke střele Naniaš a jeho pokus zneškodnil Fiala. Hosté podnikali rychlé brejky a po jednom, když chyboval domácí obránce, se do pokutového území vřítil Vlk a jeho střelu skvěle zneškodnil Fiala. Domácí zahrozili rychlým přechodem půlicí čáry a centr Širokého do pokutového území hosté s námahou odvrátili. Šanci na vstřelení branky měli domácí po rozehraném trestném kopu, když se Filip Rampír dostal do pokutového území a jeho střela skončila na boční síti.
Na začátku druhého poločasu opět zahrozili hosté, ale pokus Poula skončil těsně vedle domácí branky. V 58. minutě se po ideální přihrávce od Bendy dostal do úniku Večeřa a po kličce brankáři vstřelil vedoucí branku domácích - 1:0. Domácí vycítili šanci na vstřelení pojistky, ale šance Dubského a hlavně Trnky zůstali nevyužity. Dvacet minut před koncem byl vyloučen domácí Mašek, který hasil únik hostů. Hosté přidali na obrátkách a hnali se za vyrovnáním. V 80. minutě se hosté dočkali pokutového kopu po ruce domácího obránce a ten proměnil Pour - 1:1. Hostující hráči se snažili přidat ještě jednu branku, ale domácí hráči si po srdnatém výkonu cenný bod nenechali vzít.
 

© Copyright 2003-2024 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)