ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Muži "A"

sezóna: 2019/2020 - 2. kolo - KP sk. A

SK Huhtamaki Okříšky - TJ Nová Ves u Nového Města na Moravě
0:3 (0:3)

9.8.2019, 17:30


rozhodčí: PORUPKA František - ROSICKÝ Pavel, LANDSMAN David

sestava: Fiala - Večeřa I., Němec, Mašek M., Dočkal (77. Binka) - Rampír F. (74. Koreš F.), Dočekal, Zeman (55. Trnka), Ryšavý - Vostal (46. Tůma), Dubský Do utkání vstoupili jako uragán hosté. Již v 1. minutě po chybě domácí obrany střílel Šandera Jan a jeho pokus skončil v domácí brance - 0:1. Pro domácí hráče to byl na úvod šok. Hosté byli při chuti a v 15. minutě z trestného kopu krásně míč zatočil Nečas a jeho pokus skončil u vzdálenější tyče domácí branky - 0:2. Domácí si po takovém začátku nevěděli s hostujícími hráči rady, a to se ve 28. minutě po dalším přečíslení k míči dostal Starý a zvýšil na hrozivých - 0:3.
Domácí se ve druhém poločase snažily utkání zdramatizovat. V 52. minutě po individuální akci Večeři míč propadl ve vápně k Rampírovi a ten netrefil prázdnou branku. V 70. minutě si míč vyměnil Tůma s Rampírem a jeho pokus srazili hostující hráči na roh. Vzápětí po akci Trnky se odražený míč propadl k Dubskému a jeho střelu kryl hostující brankář. Hosté si výsledek do konce utkání pohlídali a zaslouženě si odvážejí první podzimní body.
 

© Copyright 2003-2024 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)