ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Muži "B"

sezóna: 2018/2019 - 22. kolo - III. třída sk. A

SK Huhtamaki Okříšky - Horácký klub Třebenice
2:0 (1:0)

12.5.2019, 16:30

branky: Novotný Štěpán, Večeřa Michal

žluté karty: Molák Petr, Vostal Karel


rozhodčí: KAŇKA Josef

sestava: Ferdan - Večeřa M., Jůza, Novotný Š., Binka - Mašek L. (78. Hroch), Rampír L., Novotný J., Vostal (77. žk) - Molák (52. žk (58. Dokulil J.)), Bulant (70. Lorenc)

V pomalém utkání hodného třetí třídy přišlo první vzrušení až ve druhé polovině poločasu. Hosté začali upadat fyzicky a domácí toho využívali. Nejprve se Molák řítil na gólmana, ten byl však postavený jak měl. O chvíli později vyzval stejný hráč ke vstřelení branky Vostala, ten ale na balón nedosáhl. Benfika se přeci jen dočkala. V poslední minutě úvodního dějství se Rampír protáhl do vápna, kde byl sražen a penaltu proměnil Večeřa - 1:0.
Druhá půle byla stejná jako ta první. Spousta nepřesností a bez šancí. Domácí Benfika do druhé půle vlétla s cílem pojistit vedení. To se povedlo. Nákop Štěpána Novotného z vlastní poloviny skončil v síti - 2:0. O chvíli později hostující gólman vychytal Lorence, který se krásnou individuální akcí dostal do střelecké pozice. Víc, co by stálo za zmínku není.
 

© Copyright 2003-2024 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)