ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Muži "A"

sezóna: 2018/2019 - 15. kolo - KP sk. A

SK Huhtamaki Okříšky - TJ Nová Ves
2:2 (1:1)

24.3.2019, 15:00

branky: Dubský Petr, Široký Ondřej

žluté karty: Bastl Vít, Benda Ondřej, Tůma Radek, Široký Ondřej


rozhodčí: DVOŘÁK Jan - PORUPKA František, LANDSMAN David
delegát: PETŘIVÝ Jaroslav

sestava: Fiala - Večeřa I., Mašek M., Němec, Rampír F. - Široký, Dočekal, Benda, Ryšavý - Dubský (86. Zeman), Bastl (62. Tůma)

Do prvního jarního utkání vstoupili obě mužstva natěšeni. V 6. minutě domácí Dubský prověřil pozornost hostujícího brankáře a ten jeho pokus chytil. Na druhé straně po trestném kopu hlavičkoval hostující Starý O. a domácí brankář jeho pokus vyrazil. Hosté byli stále při chuti, když po chybě domácí obrany se míč dostal k Šanderovi, ale ten na domácího brankáře nevyzrál. Domácí se snažili, ale jejich pokusy končily u hostujícího brankáře. Ve 36. minutě se dočkali branky, když se po nedůrazném odehraní míče z vlastního pokutového území, dostal míč k volnému Starému O. a ten nedal Fialovi šanci - 0:1. Domácí se snažili o vyrovnání a k tomu došlo ve 41. minutě, když Široký zahrával roh a jeho pokus skončil k překvapení všech v hostující síti - 1:1.
Do druhého poločasu vstoupili lépe domácí hráči. V 56. minutě domácí zahrávali trestný kop, na který si naběhl Dubský a jeho hlavičku zneškodnil hostující brankář. V 62. minutě utekl hostující obraně Bastl a nezištně přihrál volnému Dubskému a ten nezaváhal - 2:1. Hosté hrozili z rychlých brejků nejprve Starý O. mířil těsně vedle domácí branky. V 72. minutě ovšem bylo vyrovnáno, když domácí obraně pláchl Nečas F. a nedal Fialovi šanci - 2:2. Těsně před koncem utkání měl po dalším brejku vítěznou branku na kopačkách hostující Starý O., jeho pokus opět skončil těsně vedle a tak utkání skončilo remízou.

Fotogalerie (FB Groundhopping & Ultra)
 

© Copyright 2003-2024 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)