Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.

rozhodčí: ZIMA Petr

sestava: Ferdan - Binka, Večeřa M. (64. Salát), Novotný Š., Dokulil J. - Vochyán, Jůza, Rampír, Vostal (46. Molák) - Dufek (78. Koreš D.), Dokulil R.

Úvod zápasu se odehrával ve středu hřiště bez šancí na obou stranách. Až domácí dostali výhodu rohového kopu, centr Ferdan vyboxoval, balón vrátil do vápna domácí obránce a Hanzal z první poslal Čáslavice v 18. minutě do vedení. Krásný gól - 1:0. Dalších 20 minut se hrálo opět ve středu hřiště. Jediná zajímavá situace z tohoto úseku bylo střídání domácího pomezního, kterému se udělalo nevolno. Až v závěru poločasu jsme začali získávat převahu, ale Dufkův nájezd chytil Macháček a Jůzovu pumelici zastavilo břevno.
V poločasové přestávce nás do druhé půle vyhecoval nás nejzkušenější hráč větou: Pojďme je uběhat. V tu chvíli polil horký pot několik i o dekádu mladších hráčů na obou stranách.
Druhý poločas byl naší jednoznačnou záležitostí a brzy bylo vyrovnáno. Dufek dostal od Moláka balon před prázdnou branku a bylo to 1:1. Pak jsme zahazovali jednu šanci za druhou, ale trpělivě čekali na další gól. Ten přišel až v 79. minutě. Střídající Koreš se probil před domácího gólmana, přehodil ho, ten ho fauloval, ale penalta se nepískala. Balon se dostal k Vochyánovi a jeho střela zapadla přesně za tyč - 1:2. Domácí to otevřeli, ale na dostřel naší branky se nedostali. Naopak jsme mohli mít několik šancí na rozhodnutí zápasu, ale do žádného nájezdu jsme se nemohli dostat. Proti byl zejména praporek divizního hráče Plichty, který nám několikrát jako útočník názorně ukázal, že netuší co je ofsajd. Nebo ano? Vyhecovaný závěr rozhodl Molák, který dostal pas od Jůzy, zahlásil a všem jasně ukázal, že vybíhá ze své poloviny, předběhl domácího obránce a samostatný nájezd s přehledem proměnil - 1:3.
Po závěrečném hvizdu nám domácí hráči a fanoušci ukázali, že se může hrát jakákoli soutěž, ale v hlavách se v Čáslavicích prostě nikdy nic nezmění. Stejně jako u fanoušků Šebkovic.