ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Muži "B"

sezóna: 2017/2018 - 13. kolo - III. třída sk. B

SK Huhtamaki Okříšky - TJ Družstevník Radotice
5:0 (1:0)

31.3.2018, 15:30

branky: Lorenc Petr 3x, Mašek Lukáš, Rampír Filip

žluté karty: Kšír Miroslav


rozhodčí: KALINA Oldřich

sestava: Ferdan (46. Hvězda) - Jeřábek (46. Kšír), Netolička, Večeřa M., Binka (69. Salát) - Rampír F., Jůza, Zeman, Mašek L. (46. Vostal) - Molák (46. Vochyán), Lorenc

Po úvodním oťukávání převzali iniciativu domácí a ve 14. minutě využil svoji šanci Mašek, když uklidil balón k tyči po Molákově průniku. Hosté měli za celý zápas jedinou šanci. To Sevelda přeloboval Ferdana, ale balón zamířil těsně vedle tyče. Do poločasu měli domácí ještě šance na zvýšení. Proti byla branková konstrukce, na které skončily střely Maška a zastřelujícího Lorence. Netoličkova střela se nevešla mezi tyče a když se skvělým reflexním zákrokem po Rampírově hlavičce blýskl Novák, šlo se do kabin za stavu 1:0.
Do druhé půle poslala Benfika čerstvou krev a branky na sebe nenechaly dlouho čekat. V hlavních rolích byl nahrávač matador Jůza a zakončující Lorenc, který během druhé půle stihl hattrick. Čistý nebyl - vklínil se mu do něj svoji brankou Rampír, který s přehledem uklidil balón po Netoličkově výzvě.
 

© Copyright 2003-2024 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)