ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Muži "A"

sezóna: 2017/2018 - 14. kolo - KP sk. A

SK Huhtamaki Okříšky - TJ Sapeli Polná
0:0 (0:0)

24.3.2018, 15:00

žluté karty: Dočkal Tomáš, Tekal Jan, Večeřa Ivoš, Zeman Michal


rozhodčí: ŠULA Petr - STRAKA Karel, PAVLAS Jiří

sestava: Fiala - Večeřa I., Mašek M., Dočkal, Tekal - Ryšavý R., Široký, Dočekal (83. Dufek), Tůma (75. Rampír F.) - Dubský, Molák (66. Zeman)

První jarní utkání začalo z obou stran opatrně. Hosté se dostali na dostřel domácí branky až 18. minutě, když se k odraženému míči dostal Kovář, ale jeho střela skončila vysoko nad domácí brankou. Domácí hráči ve 23. minutě zahrávali rohový kop Širokým a po skrumáži dvakrát orazítkovali břevno hostující branky. Ke konci poločasu se hosté dostali ke dvěma příležitostem ke vstřelení branky, ale jeden pokus zlikvidoval Fiala a druhý skončil těsně nad.
Ve druhém poločase se hra odvíjela mezi pokutovými územími. Hosté v průběhu poločasu převzali iniciativu. V 59. minutě Szabó utekl obráncům a Fiala jeho pokus zneškodnil. Ke konci utkání se snažili domácí vstřelit branku, ale jejich snaha končila na nepřesných přihrávkách. Domácí v 80. minutě kopali roh, hosté jej odvrátili a po levé straně utekl Kozojed a jeho střelu vyrazil Fiala na roh. Vzápětí mohli po chybě domácí obrany opět udeřit hosté, ale střela Bambuly skončila těsně nad.

Z Třebíčského deníku - Tiskovka
Gustav Cabúk - trenér Okříšek
Začátek jsme měli velmi dobrý. Zatlačili jsme hosty do defenzivy a vytvořili si i dvě dobré šance. Potom soupeř hru vyrovnal a také dvakrát zahrozil. My jsme poté v další velké šanci po rohu a následných dorážkách nastřelili břevno. Ve druhé půli začal soupeř lépe a měl dvě další šance. A když v tváří tvář brankáři neuspěl ani Dubský, body se spravedlivě dělily. Hráči poctivě bojovali, ale dosažení branky se díky našim nepřesnostem v kombinaci nepovedlo.

Jiří Babínek - trenér Sapeli Polná
Po celkem vyrovnané první půli jsme byli v té druhé jasně nebezpečnějším týmem a zásluhou skvělého domácího gólmana Fialy, a také v některých situacích špatného řešení šancí, jsme jeli domů jen s bodem. Byli jsme poprvé na přírodní trávě a podali jsme zodpovědný výkon. Všichni hráči měli chuť hrát a bylo to na nich vidět, to je velmi důležité.
 

© Copyright 2003-2024 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)