ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Muži "B"

sezóna: 2017/2018 - 8. kolo - III. třída sk. B

SK Huhtamaki Okříšky - SK Nové Syrovice B
7:1 (2:0)

23.9.2017, 15:30

branky: Dufek Ondřej 5x, Lorenc Petr, Večeřa Michal


rozhodčí: KALÁŠEK Martin

sestava: Ferdan - Salát, Netolička, Novotný Š., Večeřa M. - Vostal (46. Láník), Jůza, Rampír F. (62. Novotný J.), Kšír (74. Hroch) - Dokulil R. (67. Lorenc), Dufek

Na svého soupeře jsme od začátku vlétli, ovšem dva nájezdy Dokulila zlikvidoval Nejerál. Dočkali jsme se v 18. minutě, kdy Dufek hostujícího brankáře propálil. Stejný hráč nezaváhal při dorážce po střele Dokulila. Po druhé brance jsme polevili a do konce prvního​ poločasu se odehrávala vyrovnaná partie, však bez šancí.
Druhý poločas začali lépe hosté díky spoustě našich nepřesných přihrávek, ale opět jsme se prosadili my. Po ose Kšír - Dokulil - Dufek smolně dovezl balón za brankovou čáru po mokré trávě hostující gólman. Hned po rozehrávce se zmocnil míče, stejně jako minulý týden Dokulil, tentokrát však nevzal zodpovědnost na sebe, přihrál Dufkovi a ten rozhodl o osudu utkání. V 62. minutě vybojoval míč neúnavný matador Jůza a milimetrový centr spadl na Dufkovu hlavu, ten zamířil přesně do horní poloviny branky a vsítil pátou branku. Poté se do hry dostali hosté a v hlavní roli byl Mašek. Nejdříve jeho nájezd Ferdan vytlačil na roh, při druhém pokusu obešel i gólmana a vstřelil čestný úspěch. Konec zápasu si vzal do režie střídající dorostenec Lorenc. V 88. minutě doklepl Jůzovu střelu, kterou Nejerál vyrazil pouze pod jeho nohy. O minutu později ponechal sudí výhodu, Lorenc potáhl a vyzval ke skórování Večeru, který dal s přehledem konečnou podobu zaslouženému výsledku.
 

© Copyright 2003-2024 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)