ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Muži "B"

sezóna: 2017/2018 - 7. kolo - III. třída sk. B

FK Podhorácko 2015 - SK Huhtamaki Okříšky
1:5 (0:3)

17.9.2017, 15:30

branky: Dokulil Roman 3x, Rampír Filip 2x

žluté karty: Láník Libor, Vochyán Jan


rozhodčí: PINTÉR Štefan

sestava: Ferdan - Dokulil J., Rampír F., Vostal, Jůza, Dokulil R., Salát, Vochyán, Večeřa M., Láník, Mareček

I v silně kombinované sestavě jsme nepřijeli do Lesonic prohrát. Na špatném terénu (ovšem důstojnému k naší soutěži) jsme dobře kombinovali, ale i domácí se jednoduchou hrou dostávali na dostřel naší brance, ovšem bez úspěchu na obou stranách. První gól jsme dali ve 24. minutě, když se balón ve vápně dostal k Romanu Dokulilovi a ten nás poslal do vedení. Posledních 6 minut prvního poločasu rozhodlo o výsledku. Nejprve Jůza našel parádním centrem Rampíra a ten hlavou k tyči zvýšil naše vedení. Domácí rozehráli a než si stačili pořádně přihrát, sebral balón Roman Dokulil a samostatný nájezd s přehledem proměnil. Ještě jsme do poločasu mohli kopat penaltu, ale sudí byl proti a navíc dal našemu útočníkovi žlutou kartu za nesportovní chování.
Druhý poločas jsme chtěli držet balón na kopačkách a jednoduchou hrou se vyvarovat problémů. Do 4-brankového vedení nás poslal kanonýr Dokulil, který krásně zalepil centr a s gólmanem znovu neměl problém. Domácí se čestného úspěchu dočkali po chybě v obraně. Drama nepřipustila znovu dvojce Jůza - Rampír. Prvně jmenovaný kopal roh a druhý se znovu prosadil hlavou a dál tečku konečnému výsledku.


Odehrané minuty v zápase:
Dokulil Jan90 min.
Dokulil Roman90 min.
Ferdan Michal90 min.
Jůza Jaroslav90 min.
Láník Libor90 min.
Mareček Lukáš90 min.
Rampír Filip90 min.
Salát Radek90 min.
Večeřa Michal90 min.
Vochyán Jan90 min.
Vostal Karel90 min.
 

© Copyright 2003-2024 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)