ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Muži "A"

sezóna: 2017/2018 - 7. kolo - KP sk. A

Sokol Košetice - SK Huhtamaki Okříšky
0:2 (0:1)

16.9.2017, 15:30

branky: Dubský Petr, Ryšavý Radek

žluté karty: Ryšavý Radek


rozhodčí: PORUPKA František - ROSICKÝ Pavel, INVALD Lukáš

sestava: Fiala - Tekal, Mašek M., Dočkal, Binka - Večeřa I. (88. Krejčí), Dočekal, Široký, Ryšavý R. (89. Mašek L.), Jůza (68. Ryšavý Z.) - Dubský

Z Třebíčského deníku
reportáž
V prvním poločase se hrál vyrovnaný fotbal, který mnoho zajímavých momentů nepřinesl. Hosté se ujali vedení ve 43. minutě. To z rohu nacentroval Ryšavý, domácí obránce míč u bližší tyče podskočil a překvapený brankář Jíša si ho srazil do vlastní sítě.
Po přestávce se hrálo za stálé převahy Košetic. Hosté spoléhali už jen na brejky. Domácí se, ale neprosadili, jejich největší šanci měl A. Vejsada. Z trestného kopu mířil do šibenice, ale skvěle zasáhl brankář Fiala. Ten vyhrál i minisouboj při pokutovém kopu. Košetice v závěru hrály vabank a hosté se dostali k rychlému protiútoku, který jejich druhou brankou zakončil Dubský.

Tiskovka
Gustav Cabúk - trenér Okříšek
Vyrovnaný zápas. Domácí se snažili prosadit dlouhými míči za obranu a v závěru poločasu kombinací po zemi. My jsme hráli pozorně v obraně a pustili je do několika šancí. Chtěl bych poděkovat košetickým fanouškům, kteří vytvořili neskutečnou atmosféru, jakou jsem už léta nezažil. To dělá fotbal krásným.

Jan Starý - trenér Košetic
Myslím si, Okříškám jsme byli vyrovnaným soupeřem, hlavně ve druhém poločase jsme je zmáčkli, měli jsme tam dobré pasáže, ale tlačí nás bota v efektivitě zakončení. Opět jsme neproměnili penaltu, zahodili jsme několik vyložených šancí.
 

© Copyright 2003-2024 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)