ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Muži "B"

sezóna: 2016/2017 - 21. kolo - OP sk. A

SK Huhtamaki Okříšky - TJ Sokol Stařeč
0:2 (0:1)

13.5.2017, 16:30

žluté karty: Novotný Štěpán


rozhodčí: KUDLÍK Radim - OŠMERA František, RENÁT Stanislav

sestava: Ferdan - Salát, Novotný Š., Večeřa M., Němec (62. Hroch) - Novotný J. (66. Mašek), Jůza (46. Ryšavý Z.), Rampír F., Mareček - Vostal, Dokulil R.

Do zápasu lépe vstoupili hosté, když je již v 8. minutě poslal do vedení po samostatném úniku Bříza. Po té se hra vyrovnala, ale vážnější šance měla domácí Benfika až v závěru poločasu. Jůza uvolnil na pravém křídle Dokulila, ten namazal před branku Rampírovi, ale ten z malého vápna napálil pouze břevno. Když stejný hráč o chvíli později nepropálil chumel hostů na čáře, šla do kabin s veselejší náladou Stařeč.
Druhou půli začali opět lépe hosté, když je poslal do dvoubrankového vedení Pilscajk. Domácí vsadili vše na jednu kartu, ale trestný kop Š. Novotného zlikvidoval Obůrka, stejně jako další šance, a tak si hosté odvezli všechny body.
 

© Copyright 2003-2024 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)