ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Muži "B"

sezóna: 2016/2017 - 19. kolo - OP sk. A

SK Huhtamaki Okříšky - 1. SK Rokytnice n/R
3:2 (2:1)

29.4.2017, 14:00

branky: Bastl Vít 3x

žluté karty: Molák Petr 2, Novotný Štěpán, Večeřa Michal
červené karty: Molák Petr


rozhodčí: KAŇKA Josef - FŇUKAL Lubomír, KALINA Oldřich

sestava: Ferdan - Salát, Večeřa M., Novotný Š., Binka - Molák (26. čk), Zeman, Dokulil J. (67. Mareček), Kšír (79. Mašek) - Dokulil R. Bastl (88. Richter)

Domácí začali utkání lépe a v prvních deseti minutách byli jasně lepší. První brankovou příležitost měl však na druhé straně nestárnoucí matador Prokeš, kterého poslal do úniku českou uličkou Vahila, ale veterán selhal. O minutu později domácí vstřelili branku, když Bastl hlavou překonal Hobzu, ale praporek pomezního Kaliny byl proti. Skóre se poprvé měnilo v 18. minutě, kdy sudí nařídil pro hosty penaltu za ruku a Vahila nabídnutou šancí nepohrdl - 0:1. O deset minut později to s domácími vypadalo ještě hůř. Molák dostal druhou žlutou kartu a poroučel se předčasně do sprchy. Benfika však nesložila zbraně a zápas otočila během tří minut. Nejprve Hobzovi vypadl balon, Roman Dokulil nabil na penaltu Bastlovi a domácí kanonýr se v těchto situacích již delší dobu nemýlí. Za chvíli domácího útočníka vybídl krásnou přihrávkou středem hřiště Novotný a Bastl si i se samostatným nájezdem poradil - 2:1. Vyrovnat do poločasu mohl Vahila, ale Ferdanova noha nedovolila hostům slavit.
Tak jak skončila první půlka začala i druhá a ze souboje Ferdan - Vahila i tentokrát vyšel domácí gólman jako vítěz, a to i přestože na hostujícího kanonýra zívala půlka prázdné branky. O pár minut později již hosté zvedali ruce po rohovém kopu, ale proti byl na brankové čáře stojící Binka. Domácí uštědřili další lekci z produktivity hostům v 61. minutě. Bastl dobře presoval Hobzu, ten ho trefil a Bastl pohodlně dokončil hattrick v prvním zápase po vypršení trestu - 3:1. Rokytná se snažila se zápasem něco udělat a i druhou penaltu Vahila využil - 3:2. Hosté pak domácí zamkli na vlastní půlce, ale gól ze hry jim neumožňovala skvělá obrana a trestné kopy kolem vápna buď pochytala zeď, Ferdan, nebo síť za brankou. Brankou neskončil ani průnik domácího Marečka, což domácím už nemuselo vadit a mohli dlouho do noci slavit první jarní vítězství.


Fotogalerie ze zápasu

 

© Copyright 2003-2024 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)