ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Muži "B"

sezóna: 2016/2017 - 15. kolo - OP sk. A

SK Huhtamaki Okříšky - FC Čáslavice-Sádek
1:1 (0:1)

2.4.2017, 15:30

branky: Netolička Patrik

žluté karty: Rampír Filip, Večeřa Michal


rozhodčí: KALINA Oldřich - JÁN Jiří, VÍDENSKÝ Bohumil

sestava: Ferdan - Binka, Novotný Š., Netolička, Večeřa M. - Kšír (65. Vostal), Novotný J., Rampír F., Mašek - Dokulil R., Molák

V prvním poločase se odehrály pouze dvě zajímavé situace. Již ve 3. minutě se dostal do samostatného úniku Vecheta a poslal hosty do vedení. Pak se odehrávala především bitva ve středu hřiště. V úplném závěru pískl sudí Kalina poločas ve chvíli kdy se hostující hráč chystal ke střele. Ta si cestu do sítě našla, Ferdan ovšem nechytal a protesty byly zbytečné.
Ve druhé půli se domácí tlačili za vyrovnáním, ale dlouho se nemohli dostat k hostující brance. Vyrovnat se nakonec povedlo čtvrt hodiny před koncem. Molákův centr zastavil rukou jeden z hostujících obránců a pískala se penalta. Pevné nervy ukázal nejzkušenější z domácích Netolička a s přehledem poslal Martenka na opačnou stranu. Strhnout vítězství na svoji stranu měli šanci už jen hosté, ale v závěru v samotném nájezdu odmítl odvézt všechny body Vecheta, a tak zápas skončil spravedlivou remízou.
 

© Copyright 2003-2024 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)