Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.

Muži "A"

sezóna: 2016/2017 - 24. kolo - KP sk. A

FC Slavoj Žirovnice - SK Huhtamaki Okříšky
3:1 (0:1)

3.6.2017, 16:30

branky: Ryšavý Radek

žluté karty: Rampír Lukáš 2, Bastl Vít, Brabenec Jaroslav, Dočkal Tomáš, Tekal Jan
červené karty: Rampír Lukáš

rozhodčí: STRAKA Karel - PORUPKA František, HOLUB Miroslav
delegát: HRKAL Václav

sestava: Fiala - Tekal, Brabenec, Dočkal, Večeřa I. - Ryšavý R., Široký (62. Zeman), Dočekal (73. Rampír L. (92. čk)), Jůza (75. Rampír F.) - Bastl, Dubský

Z Třebíčského deníku
reportáž
Pro domácí začal zápas šokem. Hosté prakticky hned po výkopu zaútočili po levé straně a na konci brejku byl přesný volej Ryšavého. Zbytek poločasu se dohrál za optické převahy Žirovnice, ale více šancí měli na protiútoky spoléhající hosté. Střelecký pokus Bastla vyrazil Švec, Dočkal po trestném kopu mířil těsně vedle. Na druhé straně to dvakrát z trestného kopu zkoušel T. Houška, ale v obou případech byl Fiala pozorný.
Hned po přestávce po centru Rozporky srovnal Cajz a v 53. minutě už domácí vedli. To se před Fialou zjevil Hadrava a nezaváhal. Domácí ve zlepšeném výkonu pokračovali. T. Hřebecký pálil ve vyložené šanci sice nad, ale výhru žirovnického Slavoje orazítkoval po samostatné akci Rozporka.

Tiskovka
Gustav Cabúk - trenér Okříšek
Opět jsme po nadějném začátku ztratili náskok ve druhém poločase, dvě hrubé chyby a naše naděje na záchranu se zase ztenčily. Ale nemůžeme si na nic stěžovat, vše máme ve svých rukou. Bohužel i dobře rozehrané utkání dokážeme zahodit, a tak si ztěžujeme situaci.

Leoš Mitas - trenér Žirovnice
Musím konečně kluky pochválit a hodnotit to pozitivně. I když jsme prohrávali 1:0, tým se nevzdal a dál bojoval. Vyhráli jsme zaslouženě, druhý poločas byl z naší strany hodně vydařený. V něm jsme byli lepší.