ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Muži "A"

sezóna: 2016/2017 - 21. kolo - KP sk. A

FK Jaroměřice n/R - SK Huhtamaki Okříšky
2:0 (1:0)

14.5.2017, 16:30

žluté karty: Večeřa Ivoš, Zeman Michal, Široký Ondřej


rozhodčí: STEHLÍK Michal - BENEŠ Jiří, BÍLEK Zdeněk
delegát: CHROMÝ Antonín

sestava: Fiala - Tekal, Brabenec, Dočkal, Večeřa I. - Ryšavý R. (72. Rampír L.), Široký, Dočekal, Dubský (75. Jůza) - Zeman, Bastl

Z Třebíčského deníku
reportáž
V důležitém záchranářském souboji se hrálo překvapivě bez velkých emocí. První poločas přinesl vyrovnanou partii bez výrazných šancí, a tak jediný úspěch zaznamenali domácí. Ve 24. minutě Zbyněk Karásek vysunul šikovnou uličkou Stejskala a a ten křižnou střelou na zadní tyč otevřel skóre.
Druhé dějství přineslo už zajímavější fotbal. Hosté se snažili dlouhými balony vytvořit tlak na soupeře, který však pozorně bránil. Uklidnění na stranu Jaroměřic přišlo v 78. minutě, kdy neúnavný Hošek vybojoval míč na okříšském Brabencovi, nezištně uvolnil kanonýra Míču, a ten s dávkou štěstí prostřelil Fialu. Hned o minutu později se mohli hosté vrátit do zápasu, ale Bastl z bezprostřední blízkosti přestřelil. Hostitelé si vedení zkušeně pohlídali a sami chodili do rychlých brejků. Jenže Barák z úhlu těsně minul zadní tyč a poté Jaroměřičtí díky špatné přihrávce nevyužili přečíslení čtyři na jednoho.

Tiskovka
Gustav Cabúk - trenér Okříšek
Průměrné utkání, na začátku jsme si vytvořili mírnou herní převahu, ale šance Širokého, Zemana a Dočekala se neujaly. Domácí pozorně bránili a z brejku nás potrestali. Ve druhé půli jsme zvýšili aktivitu, ale ta končila před šestnáctkou. Nedostali jsme se do vyložené šance a po chybě obránce dostali druhý gól. A když ve velké šanci selhal Bastl, domácí si výhru v klidu pohlídali. Naše výkony venku jsou tristní, zejména v koncovce a útočné fázi.

Milan Bednář - trenér Jaroměřic
Velmi důležité tři body, které nás posunuly blíže k záchraně. Soupeř měl za stavu 2:0 chvíli před koncem tutovku, kterou naštěstí nedal. Závěr mohl být dramatický. Chci své hráče pochválit za bojovnost. Škoda jen, že přišlo tak málo lidí.
 

© Copyright 2003-2024 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)