Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.

delegát: ŠULA Jaroslav

sestava: Fiala - Tekal (86. Novotný), Brabenec, Dočkal, Ryšavý Z. - Jůza (60. Rampír L.), Dočekal, Široký, Ryšavý R. - Tůma, Dubský

Z Třebíčského deníku
reportáž
Domácí nastoupili bez pěti hráčů základní sestavy. Po úvodním oťukávání zatáhl balon po pravé straně až k brankové čáře Veselý a zpětnou přihrávkou našel na malém vápně volného Duška - 1:0. Budějovičtí se však z vedení neradovali dlouho. O pět minut později po závaru před brankou srovnal Dočkal. Až do závěru poločasu se hrálo převážně mezi vápny bez velkých šancí. Dvě minuty před pauzou Duškův trestný kop těsně minul břevno a nastaveném čase pak dobře chytající procházka zlikvidoval dvě šance hostí.
Po změně stran mohly udeřit Budějovice, když Stark poslal do úniku P. Bendu, ale ten na dlouhý míč nedosáhl. Na druhé straně trestný kop R. Ryšavého těsně minul branku a neujala se ani hlavička Tekala po rohu. V 78. minutě průnik okříšského Dubského zastavil gólman faulem. K nařízené penaltě se postavil Brabenec, ale Procházka jeho střelu vyrazil. Poslední šanci měli domácí, ovšem trestný kop Duška nasměroval Novotný pouze do tyče.

Tiskovka
Martin Mašek - asistent trenéra Okříšek
Remíza je pro nás ztráta. Na trávníku ležely tři body, ale my bohužel sebrali jen jeden. Hra byla oboustranně špatná. Z naší strany chybělo víc bojovnosti, nasazení a hlavně střelby, nikdo to nechtěl vzít na sebe a vrcholem zmaru byla neproměněná penalta Jardy Brabence v 78. minutě. Budějovice ke konci druhého poločasu ze své jediné šance trefily tyč.

Tomáš Kyzlink - trenér Moravských Budějovic
Vyšel nám úvod zápasu a dostali se do vedení. Bohužel jsme ale chvíli na to inkasovali a hlavně přišli o Bustu. Vynucené střídání a přeskupení řad nám trošku vzalo vítr z plachet. Všichni kluci, co nastoupili, podali nadstandardní výkon a nechali na hřišti všechno.