ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Muži "B"

sezóna: 2016/2017 - 14. kolo - OP sk. A

TJ Mohelno - SK Huhtamaki Okříšky
3:1 (1:1)

6.11.2016, 13:30

branky: Bastl Vít

žluté karty: Bulant Viktor, Dočkal Tomáš
červené karty: Bastl Vít


rozhodčí: SVOBODA Libor - VALA Vladimír, JÁN Jiří

sestava: Syrový - Ryšavý Z., Dočkal, Novotný Š., Večeřa M. (79. Binka) - Rampír F. (73. Kšír), Dokulil J. (38. Jeřábek), Novotný J., Dokulil R. - Bastl, Molák (26. Bulant)

Z Třebíčského deníku
Souboj týmů z konce tabulky začali lépe domácí, které poslal do vedení po standardní situaci hlavičkující Štěpán. Za nedlouho vyrovnal po nedorozumění obrany s brankářem Bastl. Rezerva Okříšek měl v úvodním dějství více ze hry, ale musela ještě do přestávky dvakrát střídat. Nejprve hřiště opustil s výronem v kotníku Molák a dalším zraněným byl Jan Dokulil.
Mohelno ve druhém poločase znovu vedlo, když unikající Drápela přehodil brankáře Syrového. Okříšky však před brejkem reklamovaly faul na Zdeňka Ryšavého. Deset minut před koncem upravil na konečných 3:1 svým druhým gólem Štěpán. Vyhrocený závěr přinesl šarvátku a po jedné červené kartě na každé straně.
 

© Copyright 2003-2024 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)