ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Muži "B"

sezóna: 2016/2017 - 13. kolo - OP sk. A

SK Slavia Chlístov - SK Huhtamaki Okříšky
2:2 (2:2)

29.10.2016, 14:00

branky: Dokulil Roman 2x


rozhodčí: MAAR Michal - VÍDENSKÝ Bohumil, JÁN Jiří

sestava: Syrový - Binka, Netolička, Večeřa M. (55. Mareček), Dočekal - Dokulil R., Dokulil J., Novotný J., Bulant (72. Mašek) - Molák (48. Muzikář), Lorenc (60. Lorenc)

Z Třebíčského deníku
Utkání začali lépe aktivnější hosté. Jenže udeřil ze své první šance soupeř. V deváté minutě si na centr do vápna naběhl Smolík a podél brankáře Syrového poslal Chlístov do vedení. O čtyři minuty později zahrával přímý kop Svoboda a jeho střela po drobné chybě Syrového skončila v síti - 2:0. "Kdo si myslel, že budeme zápas kontrolovat a lehce si dokráčíme pro vítězství, byl na omylu. Místo toho, abychom hráli na jistotu, tak jsme začali produkovat neskutečné množství chyb a umožnili soupeři se dostávat do šancí," mrzelo po utkání domácího kouče Milana Špačka. Rezerva Okříšek vyrovnala zásluhou slepených gólů Romana Dokulila ještě do přestávky. "Obě branky přišly po fatálních chybách v našem pokutovém území. Dokulil po centrovaných míčích skóroval s velkou lehkostí, hlavně nikým nehlídán," komentoval chlístovský trenér. V poslední desetiminutovce bylo k vidění ještě několik šancí na obou stranách, ale do kabin se šlo za nerozhodného stavu.
Ve druhém poločase již zápas mnoho fotbalového nenabídl. Necelá stovka diváků viděla podprůměrný výkon na obou stranách s mnoha nepřesnostmi a minimem šancí, a proto se body dělily. "Za předvedený spíše podprůměrný výkon a vzhledem k průběhu utkání je z naší strany bod cennou záležitostí. Vyhrát jsme si nezasloužili," uzavřel hodnocená Špaček.
 

© Copyright 2003-2024 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)