ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Muži "B"

sezóna: 2016/2017 - 12. kolo - OP sk. A

SK Huhtamaki Okříšky - TJ Sokol Horní Újezd
2:3 (1:1)

22.10.2016, 14:30

branky: Dokulil Roman, Lorenc Petr

žluté karty: Molák Petr, Novotný Štěpán


rozhodčí: ŠTOLPA Ondřej - KUBA Michal, KLEIN Dušan

sestava: Syrový - Binka, Netolička, Novotný Š., Ryšavý Z. (80. Lorenc) - Bulant (64. Mašek), Ježek (46. Dokulil J.), Jeřábek, Dokulil R. (88. Novotný J.) - Večeřa M. (46. Vostal), Molák

Domácí na svého soupeře vlétli a brzy se ujali vedení. Již ve 3. minutě Molák poslal do lajny Bulanta, ten odcentroval, Hradecký balon podběhl a Dokulil na přirození donesl balon až do sítě. O 2 minuty později mohlo být vyrovnáno, ale hlavičku Václavka zlikvidoval Syrový. Domácí byli i nadále lepší, ale Večeřa v samostatném nájezdu Hradeckého nepřekonal. K vidění byl i okamžik Fair play v podání domácího Zdeňka Ryšavého. Domácí záložník nahrál před branku Večeřovi, který ho uklidil za záda hostujícího gólmana. Vzápětí se přiznal, že nahrával za brankovou čarou a opravil verdikt sudích. Od poloviny poločasu se hra srovnala a i hosté měli několik šancí. Dal o sobě vědět ex-okříšský kanonýr Řezáč. Nejprve se prokličkoval před prázdnou branku, ale váhal tak dlouho, až branku nedal. O několik minut později však již bylo srovnáno, když v další šanci neselhal.
Druhý poločas začal šancí domácího Jeřábka, ale balon zastavil na brankové čáře stojící obránce. Pravidlo nedáš-dostaneš se potvrdilo i tentokrát. Na druhé straně hosté dostali výhodu pokutového kopu a Zvěřina využil zkušeností a poslal gólmana na druhou stranu. Újezd šel do dvoubrankového vedení o pár minut později, když špatnou rozehrávku potrestal Míča. Jiskřičku naděje vykřesal pro domácí v závěru dorostenec Lorenc, který využil důrazu a protlačil centr Štěpána Novotného do sítě. Definitivní rozhodnutí měl na kopačce Řezáč, ale v samostatném nájezdu ho vychytal Syrový. Na vyrovnání se domácí už nezmohli a tak si hosté odvezli cenné 3 záchranářské body.
 

© Copyright 2003-2024 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)