ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Muži "B"

sezóna: 2016/2017 - 11. kolo - OP sk. A

SK Blatnice - SK Huhtamaki Okříšky
3:0 (2:0)

15.10.2016, 14:30

žluté karty: Rampír Lukáš 2
červené karty: Rampír Lukáš


rozhodčí: HOLÝ Petr - KAŇKA Josef, VRZAL Vlastimil

sestava: Syrový - Ryšavý Z., Netolička, Novotný Š., Binka (86. Salát) - Kšír, Široký (31. Jeřábek), Rampír L. (45 čk), Ježek - Dokulil R., Večeřa M. (81. Koreš)

Z Třebíčského deníku
Domácí byli od začátku lepší a vytvořili si řadu šancí zejména z brejků. Brankové příležitosti Blatnice zužitkovala až na konci prvního poločasu. Nejdříve Sova naservíroval před odkrytou bránu gólovou přihrávku Michalu Trnkovi a poté se po individuální akci prosadil právě Sova. V závěru poločasu ještě oslabil rezervu Okříšek Rampír, který za faul obdržel první žlutou a za následné protesty i druhou kartu.
Hosté byli bezzubí a jediné ohrožení branky přišlo po standardní situaci, se kterou si domácí brankář Holík poradil. Blatnice v zápase dominovala a zaslouženě vyhrála, když dal výsledku konečnou podobu po dalším kontru Sova.
 

© Copyright 2003-2024 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)