ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Muži "B"

sezóna: 2016/2017 - 8. kolo - OP sk. A

TJ Sokol Stařeč - SK Huhtamaki Okříšky
4:0 (3:0)

25.9.2016, 15:30

žluté karty: Jeřábek Jan


rozhodčí: KUDLÍK Radim - NEUMANN Jaroslav, VÍDENSKÝ Bohumil

sestava: Ferdan - Dočekal, Rampír L., Večeřa M., Dokulil (46. Binka) - Kšír, Rampír F., Ryšavý R., Jeřábek - Molák (78. Syrový), Vostal (45. Ježek)

Domácí zápas zcela ovládli a zaslouženě získali všechny body. Do vedení poslal Stařeč po našem nedůrazu v malém vápně Bříza. Po té se odehrávala bitva mezi vápny bez vážnějších šancí. Závěr prvního poločasu rozhodl o vítězi. Ve 38. minutě proměnil s přehledem pokutový kop po faulu F. Rampíra Zsihovics a o 4 minuty později nezaváhal v samostatném nájezdu opět Bříza.
Tak jak první poločas skončil, druhý začal a ve 48. minutě dal konečnou podobu výsledku v dalším samostatném nájezdu Dvořák. K čestnému úspěchu jsme měli blízko v 70. minutě, kdy zahrával L. Rampír přímý kop z 25 metrů, ale Obůrka vyrazil na břevno a nepřipustil změnu stavu.

Z Třebíčského deníku
Domácí začali lépe a brzy po nedůrazu soupeře vedli. Stařeč zvýšila penaltou Zsihovicse a těsně před pauzou se trefil znovu Bříza. Hostitelé vstoupili do druhé půle gólem Dvořáka, který zvýšil už na 4:0. Rezerva Okříšek měla blízko čestnému po trestném kopu Lukáše Rampíra, ale jeho střelu Obůrka vyrazil na břevno. "Kontrolovali jsme výsledek a soupeře do žádné šance nepustili. Tři body bereme po právu," komentuje stařečský trenér František Prokop. "Rozhodl závěr prvního poločasu. Domácí zápas zcela ovládli a vyhráli zaslouženě," uznal hostující brankář Michal Ferdan.
 

© Copyright 2003-2024 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)