ÚVOD - AKTUALITY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pane Bože, dej mi sílu, ať zdolám soupeře a ať ho zdolám fair play. Bude to těžké, ale spoléhám na tebe. A Pane Bože, jestli se mi to nepodaří, dej mi ještě větší sílu, ať mohu pozdravit vítěze, až půjde kolem.
 

Muži "B"

sezóna: 2016/2017 - 7. kolo - OP sk. A

SK Huhtamaki Okříšky - Sokol Výčapy
0:1 (0:0)

17.9.2016, 15:30

žluté karty: Mareček Lukáš, Rampír Lukáš


rozhodčí: MITÁŠ Milan - SARKÁNY Martin, DLOUHÝ Lukáš

sestava: Syrový - Dokulil, Večeřa I., Večeřa M., Jeřábek - Kšír, Rampír F., Rampír L., Ježek, Binka (67. Mareček), Vostal (75. Mašek)

Utkání začalo oboustranně opatrně a většina první půle se odehrávala mezi šestnáctkami. Největší potíže hostům dělal zejména Lukáš Rampír a domácím Matoušek, ale hostující útočník vyniká pouze v rychlosti a balon mu spíše překáží. V první půli se nic zásadního nestalo a vzruch přinesl až druhý poločas. Šance obou bratrů Rampírových skončili těsně vedle, stejně jako střela Vostala a Kšíra. Hosté se dostali do jedné dobré příležitosti, ale Syrový se vyznamenal. Zápas rozhodla standartka z 62. minuty, kdy balon propadl ke Kafkovi a ten propálil vše co mu stálo v cestě. Nutno podotknout, že to byla branka zadarmo. Vyrovnání měl o chvíli později a po pár vteřinách na trávníku Mareček, ale Krátký vytáhl výtečný zákrok. Závěr zápasu se odehrával spíše mezi vápny, a tak si Výčapy odvezly šťastné 3 body.
 

© Copyright 2003-2024 SK Okříšky  •  All Rights Reserved.                 Administrace (autentizováno)